فهرست
علیرغم ادعای اشتباه سهوی؛ بارسا جریمه نیمار را می‌دهد
علیرغم ادعای اشتباه سهوی؛ بارسا جریمه نیمار را می‌دهد

علیرغم ادعای اشتباه سهوی؛ بارسا جریمه نیمار را می‌دهد

آی اسپورت - باشگاه بارسلونا با قبول اشتباه سهوی خود در ماجرای مالیات نیمار پذیرفت که جریمه تعیین شده را بپردازد. دادستانی اسپانیا نیمار و پدرش را پیش از این در ارتباط با پنهان کردن رقم واقعی انتقال ستاره تیم ملی برزیل از سانتوس به بارسلونا در سال 2013 به دادگاه فراخوانده بود. بررسی‌ها در این خصوص زمانی صورت گرفت که یک سرمایه‌گذار برزیلی که 40 درصد از مالکیت حقوق نیمار را در اختیار دارد، ادعا کرد که این بازیکن و پدرش رقم واقعی این انتقال را مخفی کرده‌اند و درصد واقعی این انتقال را به وی پرداخت نکرده‌اند. گفته شده که انتقال نیمار از سانتوس به بارسلونا چیزی در حدود 83 میلیون یورو بوده است.
 
بارسلونا اعلام کرده که برای خرید نیمار 57 میلیون یورو هزینه کرده که 17 میلیون یورو به باشگاه سانتوس و بقیه به خانواده این بازیکن برزیلی رسیده است. باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه‌ای در سایت رسمی خود اعلام کرد، توافق کرده تا جریمه 5.5 میلیون یورویی بابت اشتباه سهوی پیش‌آمده در مورد مالیات نیمار  را بپردازد.
 
در بیانیه باشگاه بارسلونا آمده است که به هنگام خرید نیمار این باشگاه دچار اشتباه سهوی شده و در واقع این باشگاه سانتوس بوده که نتیجه پرداخت‌های مالیاتی این بازیکن را در سال‌های 2011 و 2013 تسلیم باشگاه بارسلونا نکرده است. باشگاه بارسلونا همچنین خبر داد که مسئولیت مالیات سال 2014 این بازیکن از روی دوش باشگاه برداشته شده و این باشگاه در این مورد تبرئه شده است.
 
کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-06-14 09:53:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر