فهرست
ماجرای استقلال و اسکوچیچ؛ پای 20 هزار دلار وسط است!
ماجرای استقلال و اسکوچیچ؛ پای 20 هزار دلار وسط است!

ماجرای استقلال و اسکوچیچ؛ پای 20 هزار دلار وسط است!

آی اسپورت - گفته می شود دراگان اسکوچیچ به این امید قراردادش را با فولادی ها فسخ کرد که با استقلال قرارداد ببندد. گویا استقلالی ها به اسکوچیچ اطمینان داده بودند که حتما سرمربی فصل بعد شان خواهد بود و اسکوچیچ نیز به همین دلیل با اطمینان قید قرارداد سال دومش را با فولادی ها زد. اما چرا و چطور اسکوچیچ تا این حد از حضورش در استقلال اطمینان داشت که حاضر به فسخ قراردادش شد. در این رابطه شنیده می شود که وی حتی توسط برخی افراد شاغل در فوتبال، با مدیران استقلال پای میز مذاکره هم نشست و قول هایی را مستقیم از برخی از این مدیران گرفت.
 
حتی یکی از مدیران استقلال پا را از قول هم فراتر گذاشت و مبلغ 20 هزار دلار نیز به عنوان پیش پرداخت و یا بهتر است بگوییم به عنوان ودیعه نزد اسکوچیچ گذاشت تا او بابت عقد قرار داد با استقلال کاملا خیالش راحت باشد. اما فشار افکار عمومی بر تصمیم سازان استقلال برای جذب علیرضا منصوریان به حدی بود که استقلالی ها را تسلیم کرد و باعث شد سرانجام قرعه به نام منصوریان بیفتد. حالا آن مدیر استقلال که 20 هزار دلار از جیب مبارکش به اسکوچیچ داده بود، در پی بازپس گیری پولش است و معتقد است که اسکوچیچ باید آن مبلغ را بازگرداند، اما از طرفی اسکوچیچ نیز معتقد است که آنها (استقلالی ها) باعث شدند او یک قرارداد خوب با فولاد را فسخ کند، پس نه تنها به استقلالی ها بدهکار نیست، بلکه از آنها طلبکار هم هست.
 
منبع: اسپورت تی وی
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-14 12:10:04
نظر دهید

۲ نظر
جاوید
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۴
اون بیست هزار دلار هم پیش پرداخت بود هم هزینه ٣ هیچ باختن فولاد سرحال به اون تیم داغون استقلال بعد دربی،١ملیون درصد مطمئنم که فولاد از عمد وا داد اون بازی
-
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
کمیته اخلاق باید به این قضیه ورود کنه این پرداخت قبل از بازی با فولاد چه معنی داره غیر از تبانی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر