فهرست
علی پروین : دم همه گرم!
علی پروین : دم همه گرم!

علی پروین : دم همه گرم!

 ای اسپورت - یک دمت گرم جانانه ، واکنش علی پروین به مقام دومی پرسپولیس است . 

 علی پروینمدیرعامل پرسپولیس  گفت: تیم پرسپولیس دل هوادارانش را شاد کرد. با این همه مشکلات این پیروزی و کسب سهمیه آسیا دلنشین بود و باید به کادرفنی و بازیکنان خسته نباشید گفت. 

وی گفت: پیروزی پرسپولیس در اهواز و در شرایطی که تیم های مدعی مثل استقلال و نفت نتیجه نگرفتند موجب شد تا پرسپولیس با دوم شدن و کسب سهمیه آسیا، دل هوادارانش را شاد کند.

پروین ادامه داد : با این همه حاشیه هایی که برای تیم به وجود آمد، مشکلاتی که بچه های تیم داشتند، بی پولی و البته یک سری کم لطفی ها، کسب این نتایج اهمیت بیشتری پیدا می کند.ازته دل به کادرفنی وبازیکنان پرسپولیس خسته نباشیدمی گویم. دمشان گرم. آنها دل هواداران را شاد کردند. 

وی اضافه کرد:آنهایک فصل پرازمشکل را تحمل کردند،مشکلات مالی دردسر های زیادی را درزندگی شخصی برای اعضای تیم پرسپولیس به وجود آورده بود. حاشیه های زیادی به وجود آمد،یک سری اتفاقات وکم لطفی ها نیز شامل حال پرسپولیس و این بازیکنان شد، در چنین شرایطی راهیابی به لیگ قهرمانان آسیا و دوم شدن موجب رضایت و خوشحالی هواداران شد هرچند که من معتقدم این پرسپولیس شایستگی قهرمانی را داشت واگر کمی از این مشکلات و دردسرها کمتر می شد شاید پرسپولیس می توانست زودتر از اینها قهرمان شود.

پروین درباره ناکامی استقلال و نفت در هفته آخر مقابل سپاهان و تراکتور گفت: نفت میهمان بود و سپاهان هم شانس سهمیه کسب آسیا داشت و از اول هم اصلا بازی قابل پیش بینی نبود. به اعتقاد بنده تیم تراکتورسازی در این هفته ها با قهرمانی در جام حذفی و برخی نتایج در لیگ قهرمانان آسیا شکل و شمایل بهتری پیدا کرده بود و احتمال موفقیت آنها در بازی امروز با توجه به روند خوبی که داشتند وجود داشت. بنده کاری با سایر نتایج ندارم فقط می خواهم تاکید کنم و بار دیگر بگویم با این مشکلات، بی پولی و حاشیه ها دم کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس گرم که توانستند در هفته پایانی سهمیه آسیا را بگیرند.

وی در پایان با تجلیل و تشکر از تلاش های سازمان لیگ و محمد رویانیان گفت : جا دارد در پایان لیگ حرفه ای از برگزاری منظم مسابقات از مدیران سازمان لیگ حرفه ای و به ویژه مهدی تاج رییس سازمان لیگ تشکر کنیم. همچنین باید تشکری ویژه از سردار رویانیان داشته باشم که در آغاز فصل تلاش کردند بهترین بازیکنان، کادرفنی و کادر را برای تیم جمع و جور کنند. تلاش های ایشان به ثمر نشست و ما وظیفه خود می دانیم از زحماتی که ایشان برای پرسپولیس کشیدند یاد کرده و قدردانی نماییم.

     
آی اسپورت
2014-04-11 22:17:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر