فهرست
اولین ستاره ناشناخته یورو 2016 معرفی شد؛ نترس، تهاجمی!
اولین ستاره ناشناخته یورو 2016 معرفی شد؛ نترس، تهاجمی!

اولین ستاره ناشناخته یورو 2016 معرفی شد؛ نترس، تهاجمی!

نام: السید هیساج
باشگاه: ناپولی
پست: مدافع
ملیت: آلبانیایی
تاریخ تولد: 2 فوریه 1994
پای تخصصی: راست
قد: 182 سانتی متر

درباره او می گویند...
جیانی دی بیاسی، سرمربی آلبانی: او مدافعی فوق العاده است که می تواند در سمت راست و چپ زمین بازی کند. بسیار فعال است و توانایی تکنیکی خیلی خوبی دارد.


زمینه...
او متولد شکودر در نزدیکی مونتنگرو است. پدر او کارگر بود و او با مادر و پدریزرگ و مادربزرگش بزرگ شده است. اما در نوجوانی به پدرش در آدریاتیک ملحق شد تا فوتبالش را ادامه دهد. او در سن 14 سالگی به امپولی رفت و در سن 17 سالگی اولین بازی اش را برای تیم اصلی انجام داد. بعد از گذراندن 2 فصل در سری بی  و یک فصل در سری آ او قراردادش را با ناپولی تا سال 2015 تمدید کرد. در سن 19 سالگی او اولین بازی اش را برای تیم ملی آلبانی انجام داد.


سبک بازی...
نترس، تهاجمی. این بازیکن 22 ساله یکی از بازیکنان کلیدی ناپولی و آلبانی است. او توانایی خاصی برای ارسال سانترها دارد و پاس های بلند خوبی می دهد. یکی از آن پاس ها را هم در بازی مقابل سوییس در روز شنبه فرستاد. اما او یک مدافع است و مهم ترین توانایی اش سرعت بالا و قدرت بازی خوانی اش است.


نقاط ضعف...
یکی از کمبودهای او گلزنی است. او بیش از 170 بازی برای امپولی و ناپولی و آلبانی انجام داده است و تنها یک گل زده.


او می گوید...
من هرکاری را که انجام می دهم خیلی جدی به آن می پردازم. سخت تمرین می کنم. درباره بازی ها مطالعه دارم و روی اشتباهاتم کار می کنم. می خواهم هر روز بهتر شوم. کد خبر 9404
۱    
آی اسپورت
2016-06-14 15:59:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر