فهرست
استتوس: این بازگشت در شأن ملوان نیست
استتوس: این بازگشت در شأن ملوان نیست

استتوس: این بازگشت در شأن ملوان نیست

آی اسپورت- نفت تهران باید به یک جا منتقل شود: به‌درک. این تنها راه نجات ما از شر تیم‌های بی‌بته دولتی‌ست، تیم‌هایی که قواعد فوتبال حرفه‌ای را به هم می‌زنند، سال‌ها بودجه‌های دولتی را می‌بلعند و هیچ تماشاگری را مجذوب نمی‌کنند. نمونه بزرگ‌تر این تیم‌ها پاس بود که خوشحالم چیز چندانی از آن به جا نمانده. این فاجعه کوچکی نیست که ملوان با خرید امتیاز یک تیم بی‌بته به لیگ‌برتر برگردد. ملوان از مهم‌ترین باشگاههای ایران است، از جمله تیم‌های با‌هویت که نظیرش به دلیل دولتی بودن فوتبال در ایران کم‌شمار است. در شأن ملوان نیست که برای بازگشت به لیگ برتر، این راه مسخره را انتخاب کند. به عکس‌ها نگاه کنید، اول به تصویری از ملوان، به فوتبالِ واقعی، به فوتبال در حضور مردم. نفت هرگز چنین عکسی در تاریخ‌اش ندارد و این کافی‌ست برای اینکه بنویسیم: نفت، تیم بی‌بته. عکسی از نفت را هم ببینیم، سکوهای خالی، همین، فقط همین، سکوهای خالی.

فرشاد کاس‌نژاد
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-14 18:27:13
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۰۹
پارسال اس. خوزستان چهاردهم شد و تو پلی آف تیم سوم لیگ یک یعنی مس رو شکست داد و امسال فهرمان شد. سال بعد هم قراه دوباره پلی آف برگزار بشه.
با این حساب اگه قراره نفت تو لیگ شرکت نکنه حضور تیم جهاردهم لیگ امسال میتونه بهترین تصمیم باشه.
-
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۱۰
باسلام.آقای کاس نژاد نویسنده محترم این واژه بی بته که شما چند بار از آن به بدترین شکل ممکن استفاده کرده اید نه تنها زیبنده این 2تیم ریشه داروبااصالت نیست بلکه در شان مقالات وزین تحلیلی وتفسیری این سایت هم نمی گنجد.یعنی به فرموده شما اگر تیمی تماشاگریاهوادارویاطرفدار نداشته باشد بی بته است؟بی جهت نیست ازقدیم گفته اند تامردسخن نگفته باشد عیب وهنرش نهفته باشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر