فهرست
پایان داستان نوری و پرسپولیس؛ تو ناز می‌کنی.......
پایان داستان نوری و پرسپولیس؛ تو ناز می‌کنی.......

پایان داستان نوری و پرسپولیس؛ تو ناز می‌کنی.......

آی اسپورت- شماره 14 قرمز امسال باز هم 14قرمز می‌پوشد. این بار بدون بازوبند کاپیتانی اما. بدون پرسپولیس. بدون ناز و اداهای هرساله و همیشگی. بدون مذاکره با استقلال و خبر از پیشنهاد عربی و بازارگرمی. محمد نوری امسال سال متفاوتی را در فصل نقل وانتقالات پشت سر گذاشت. او و هواداران این فصل متفاوت را مدیون برانکو هستند. بازیکنی که به عنوان کاپیتان پرسپولیس در این چندساله بارها خبر مذاکره‌اش با استقلال به بیرون درز پیدا کرده بود و بارها از این شایعات برای گرفتن امتیاز در پرسپولیس استفاده کرده بود حالا به دوستدار همیشگی‌اش یعنی امیرقلعه‌نویی رسیده است.
این بار دیگر نیازی به بازارگرمی و تهدید نیست. امسال او با خیال راحت می‌تواند پای مذاکره بنشیند،قرارداد ببندد و عکس یادگاری بیندازد. برانکو او را نخواست و اگر یکسال دیگر هم برای پرسپولیس صبر می‌کرد او را نمی‌خواست. امسال جایگاه‌ها عوض شده بود. دیگر این محمد نوری نبود که ناز می‌کرد و پرسپولیس نبود که ناز می‌کشید. نوری بود که پیغام و پسغام می‌فرستاد و برانکو بود که نمی‌دید و نمی‌شنید. مطمئنا هواداران پرسپولیس،محمد نوری و زحماتش را فراموش نخواهند کرد اما او بهتر است که دیگر پرسپولیس را فراموش کند. شاید برای امسال و شاید هم برای همیشه.
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-14 21:55:50
نظر دهید

۴ نظر
علی کچـــل
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۰
اون از بوت هایی که تو شبکه ورزش پوشیده بود این از این کفش های زشت ...
جای سوشا اینو 6 ماه محروم کنن از بس بد لباسه
mahdi
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۰۹
دقیقا بازیکنی که تیمشو به خاطر پول ول میکنه حقش همینه پرسپولیس تاقهرمانی فقط یه کاپیتان کم داشت که نداشت
-
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۱۷
پرسپولیس و استقلال نداره اما برانکو خوب داره به بازیکنای این مدلی یاد میده اگه به خاطر پول رفتی دیگه رفتی و راه برگشتی نداره.تارخ مثله تو زیاد به خودش دیده.امثال شماها گم میشید توو دله تاریخ.ادمایی مثل کنعانی و نیکبخت و هاشمی نسب و خلعتبری و حقیقی و دهنوی و خیلی های دیگه
عبدالناصر
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۱۵
دقیقا بازیکنی که تیمشو به خاطر پول ول میکنه حقش همینه پرسپولیس تاقهرمانی فقط یه کاپیتان کم داشت که نداشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر