فهرست

امیر قلعه‌نویی و ضعیف ترین عنوان تاریخ !

آی‌اسپورت‌ ـ  امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال با ایستادن روی پله پنجم مسابقات لیگ برتر ضعیف ترین تاریخ حرفه ای خود را کسب کرد. قلعه‌نویی که هدایت تیم های مختلفی مثل استقلال اهواز، استقلال تهران، سپاهان، تراکتورسازی، مس کرمان برعهده داشته، هرگز در سال هایی که هدایت یک تیم را از ابتدای لیگ برعهده داشته مقامی پایین تر از سوم نداشته است.
قلعه‌نویی امسال در نیم فصل اول را تیم دوم لیگ برتر بود اما در نیم فصل دوم خیلی بدتر از حد انتظار نتیجه گرفت تا در نهایت استقلال تیم پنجم لیگ باشد. آنها حضور در رقابت های آسیایی فصل آینده را از دست داده اند مگر آنکه در لیگ قهرمانان امسال در جدول باقی بمانند و به قهرمانی هم برسند. چیزی که از این استقلال کاملا بعید است.
وی در مورد همکاری با باشگاه استقلال تهران در فصل آینده گفت: دو بازی در لیگ قهرمانان آسیا داریم و پس از ان تصمیم گیری خواهم کرد. خدمت کردن به مردم لیاقت می خواهد و اگر لایق باشم ادامه می دهم و گرنه از استقلال جدا می شوم.
قلعه‌نویی مثل همیشه آن مربی پرجنبش و جنگنده همیشگی نبود، انگار که پذیرفته باشد از این تیم چیزی در  نمی‌ آید. همه منتظرند تا استقلال در بازی آینده با الشباب عربستان در عربستان به میدان برود تا تکلیف کادرفنی استقلال هم مشخص شود.
     
آی اسپورت
2014-04-11 22:26:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر