فهرست
حسینی: اگر من و برانکو مشکل داشتیم که برنمی گشتم
حسینی: اگر من و برانکو مشکل داشتیم که برنمی گشتم

حسینی: اگر من و برانکو مشکل داشتیم که برنمی گشتم

آی اسپورت- یک سال حضور در قطر و سپس یک سال دیگر دوری از پرسپولیس با پوشیدن پیراهن نفت؛ قصه دو سال اخیر جلال حسینی بالاخره تمام شد و او به تیم محبوبش برگشت. حسینی در گفتگو با هفته نامه «فوتبال ایرانی» مدعی می شود برانکو، او را خواسته:«تلاش کردم در نفت آنقدر خوب باشم که دوباره نظر برانکو را جلب کنم. اگر بین من و برانکو مشکلی بود که امسال به پرسپولیس نمی آمدم. من با نظر مستقیم برانکو پرسپولیسی شدم و امیدوارم همه اتفاقات فصل گذشته را جبران کنند».
 
* چطور شد دوباره به پرسپولیس برگشتی؟
وقتی از فوتبال قطر برگشتم قرار بود دوباره پرسپولیسی شوم اما آن موقع شرایط مهیا نشد. پارسال هم گفتم که همیشه پرسپولیس برای من در اولویت است ولی قسمت نبود که فصل قبل با پیراهن تیم محبوبم به میدان بروم. امسال هم منتظر پرسپولیس بودم و نمی خواستم با هیچ تیمی مذاکره کنم. از پرسپولیس هم پیشنهاد رسید و بدون هیچ مشکلی قرارداد بستیم.
* یعنی شرایط خاصی برای پرسپولیسی شدن نداشتی؟
چه شرطی می توانم برای تیم محبوبم داشته باشم؟ من بدون هیچ شرطی به پرسپولیس برگشتم. تنها هدفم هم این است که برای پرسپولیس مثمرثمر باشم و بتوانم به تیم کمک کنم.
* درست است که رحمتی قصد استقلالی کردن تو را داشت؟
من نگفتم رحمتی می خواسته من را استقلالی کند. از حرف من برداشت بدی شد. او فقط پیشنهاد داد و از من پرسید دوست داری استقلالی شوی و من هم گفتم اولویتم پرسپولیس است. قبل از اینکه رحمتی این سوال را از من بپرسد خود استقلالی ها پیشنهاد داده بودند اما من علاقه ای به حضور در استقلال نداشتم. من برای استقلال احترام زیادی قایل هستم اما همه من را به عنوان یک پرسپولیسی می شناسند و دوست ندارم دل هواداران تیمم را بشکنم.
* چطور شد که اختلافاتت با برانکو تمام شد؟
اختلافی در کار نبود. پارسال شرایط برای حضور من مهیا نبود. در همین تیم ملی نیز یک بازیکن شاید یک بار دعوت شود و چند ماه دعوت نشود. من هم وقتی سال قبل این اتفاق برایم رخ داد به نفت رفتم و تلاش کردم تا خودم را نشان دهم. دیگر مثل گذشته نیست که یک سری بازیکن خاص در هر شرایطی شده، بازی کنند. آنقدر رقابت زیاد شده و بازیکنان جوان آمده‌اند که در هر سن و سالی باید از جان مایه بگذاری. من هم تلاش کردم در نفت آنقدر خوب باشم که دوباره نظر برانکو را جلب کنم. من الان هم مثل همیشه از حاشیه فراری هستم و فقط آمده ام که به پرسپولیس کمک کنم. اگر بین من و برانکو مشکلی بود که امسال به پرسپولیس نمی آمدم. من با نظر مستقیم برانکو پرسپولیسی شدم و امیدوارم همه اتفاقات فصل گذشته را جبران کنند.
* همان پارسال هم علیه برانکو حرف نزدی؟
من ترجیح می دهم به جای مصاحبه کردن با فوتبالم حرف بزنم. فکر می کنم موفق هم شدم و توانستم دوباره نظر برانکو را جلب کنم.
* ظاهرا بنگر از اینکه تو به پرسپولیس برگشتی و خودش در لیست مازاد قرار گرفته ناراحت است؟
من با بنگر سالهاست رفاقت دارم و او را به خوبی می شناسم. خیلی دوست داشتم امسال هم با محسن در پرسپولیس باشم اما قسمت نبود. من و محسن با هم مشکلی نداریم و رفتن او از پرسپولیس ارتباطی به من ندارد. چندین سال کنار محسن بازی کردم و روزهای خوبی با هم داشتیم. اصلا در ذهنم نمی ‌گنجد که بخواهم علیه بنگر حرف بزنم یا اینکه او صحبتی علیه من انجام داده باشد چون ما با هم نان و نمک خوردیم. مطمئنم که بنگر اگر هم حرفی زده، منظورش به من نبوده است.
* قرار است در پرسپولیس کاپیتان باشی؟
ببینید این مسایل چیزهایی است که حرف زدن درباره آن حاشیه ساز است. من هرگز در فوتبالم به دنبال حاشیه سازی نبودم. الان هم برای کاپیتانی به پرسپولیس نیامده ام. باور کنید آنقدر دلم برای پرسپولیس و هوادارانش تنگ شده که اصلا به این چیزها فکر نمی کنم. من فقط آمده ام که به پرسپولیس برای قهرمانی کمک کنم. امسال دیگر باید سال قهرمانی پرسپولیس باشد چون جنس مان جور است و بهترین ها را در اختیار داریم.خیلی واضح می گویم آمده ام به پرسپولیس تا به این تیم کمک کنم و فصل خوبی را در کنار هواداران پشت سر بگذاریم. اینکه می گویند گفته ام بازوبند را می خواهم مطمئنا از طرف کسانی بوده که با روحیات من آشنایی ندارند. در تمام این سالها هیچ وقت به این موضوع ورود نکرده ام و تصمیم کادر فنی برایم حجت بوده است. نه در تیم ملی و نه در تیم باشگاهی به این موضوع فکر نکرده ام و صحبتی در این باره نداشته ام. بازوبند پرسپولیس مطمئنا ارزشمند است ولی من روی این موضوع حساسیتی نداشته ام و هیچ شرطی در این باره اعلام نکرده ام و مسوولان باشگاه هم می توانند در این باره توضیح بدهند.
هفته نامه «فوتبال ایرانی»
     
آی اسپورت
2016-06-14 18:55:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر