فهرست
تارتار: مستحق شکست نبودیم/ فولاد شایسته ترین تیم برای قهرمانی بود!
تارتار: مستحق شکست نبودیم/ فولاد شایسته ترین تیم برای قهرمانی بود!

تارتار: مستحق شکست نبودیم/ فولاد شایسته ترین تیم برای قهرمانی بود!

آی اسپورت- مهدی تارتار در نشست خبری امروز بعد از بازی با فولاد خوزستان گفت: قهرمانی را به فولاد خوزستان تبریک می‌گویم. بازی جانداری بود از تک‌تک بازیکنانم که بازی جوانمردانه‌ای ارائه کردند تشکر می‌کنم، اما مستحق باخت نبودیم. یک اشتباه داشتیم که منجر به برتری فولاد شد. این شکست را به عنوان سرمربی برعهده می‌گیرم.

داوری : حرکت ایمان موسوی خطا نبود که منجر به اخراج شود، از کمک داور اول گلایه دارم، چند مورد به ضرر ما سوت زد، امیدوارم این موضوع کارشناسی شود چرا که جای بحث دارد. یک صحنه دیگر هم داور چهارم اعلام هند کرد که من اصلاً ندیده بودم چنین اتفاقی رخ دهد، امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم.

ظهور چند ستاره در تیم گسترش: همیشه از این استان بازیکنان بزرگی معرفی شدند، امسال هم استثنا نبودیم.

وضعیت بازیکن هایتان: آنهایی که قرارداد دارند نمی‌توانند بروند اما برای بقیه بازیکنان اگر باشگاه نیاز داشته باشد سعی می‌کنیم آنها را نگه داریم.

خط دفاع تیم تان در بازی با فولاد : با تغییرات خط دفاع سعی کردیم مقابل بازیکنان فولاد قرار بگیریم، آنها خوب کار کردند و موقعیتی به فولاد ندادند به جز اینکه گل آنها اشتباه خودمان بود.

 کدام تیم را مستحق قهرمانی می‌دانستید : از اول فصل تا الان فولاد مستحق قهرمانی بود. فولاد تیم کم فراز و نشیبی است، اما ما امروز مستحق باخت نبودیم. پرسپولیس هم یکی از تیم‌هایی است که می‌توانست قهرمان شود، خوشحالم که بعد از سال‌ها سهمیه گرفتند.

سال بعد در این تیم می مانید: صحبت‌های اولیه شده اما باید نهایی شود. به بازیکنانم هم گفته‌ام شرایط تمرینی خودشان را حفظ کنند.

     
آی اسپورت
2014-04-11 22:31:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر