فهرست
مجارستان 2-0 اتریش: مجارها امیدوار شدند
مجارستان 2-0 اتریش: مجارها امیدوار شدند

مجارستان 2-0 اتریش: مجارها امیدوار شدند

آی‌اسپورت- مجارستان توانست اتریش را به دو گل شکست دهد تا به صعود از مرحله گروهی بسیار امیدوار شود.

اتریش و مجارستان در یکی از آخرین بازی های دور اول مرحله گروهی رقابت های یورو 2016 به مصاف یکدیگر رفتند. بازی بسیار سریع و هجومی آغاز شد و در همان ثانیه های نخست اتریش می توانست دروازه مجارها را باز کند اما ضربه از راه دور دیوید آلابا با بد شانسی محض به تیر عمودی دروازه برخورد کرد. پس از این موقعیت بازیکنان مجارستان عملکرد بهتری داشتند و توانستند توپ و میدان را در اختیار داشته باشند با این حال اتریش در ضد حملات باز هم خطرناک نشان می داد.


نیمه دوم با برتری اتریشی‌ها آغاز شد. آنها در ابتدای بازی در این نیمه انگیزه بیشتری از خود نشان دادند و توپ و میدان را در اختیار داشتند.با این حال این مجارها بودند که سرانجام در دقیقه 62 طلسم دروازه‌ها را شکستند. روی فرار تماشای سالای از پشت مدافعان اتریش، این مهاجم در مصافی تک به تک با دروازه بان اتریش توانست با ضربه تمام کننده و آرام خود حساب کار را 1-0 به سود مجارستان کند.

پس از این گل اتریشی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند رو به جلو حرکت کردند. با این حال کار برای آن ها در دقیقه 66 دشوار شد چرا که دراگوویچ با خطای بی مورد خود درون محوطه جریمه حریف با کارت زرد دوم داور رو به رو شد تا از زمین بازی اخراج شود.

بازی در ادامه متعادل دنبال شد و مجارستانی ها سعی کردند تا بازی را تحت کنترل داشته باشند. با این حال در دقایق پایانی بار دیگر نوبت به درخشش آن ها رسید. در دقیقه 87 روی فرار دیدنی اشتیبر، این بازیکن در مصافی تک به تک موفق شد گل دوم را نیز وارد دروازه کند تا مجارها 2-0 پیش بیفتند.در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا مجارستان یورو را با یک پیروزی شیرین آغاز کند.اتریش: رابرت آلمر، الکساندر دراگوویچ، مارتین هینترگر، کریستین فوش، مارکو آرناتوویچ، زلاتکو یانوزویچ، داوید آلابا، جولین بومگارتلینگر، مارتین هارنیک، مارک یانکو و فلورین کلین  مجارستان: گابور کرالی،آدم لانگ، توماژ کادار، آتیلا فیولا،بلاژ ژودژاک، آدام نگی، آدام ژالای، کریستین نمث، زولتان گرا، لاژلو کلین‌هیسلر و  ریچارد گوژمیک به میدان می‌آید.


بهترین بازیکن زمین: لاسلو کلینهیزلر از مجارستان  کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-06-14 21:41:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر