فهرست
دایی: امسال بدترین سال ورزشی ام بود!/ اگر دایی را دوست ندارند به حرمت شان می روم!
دایی: امسال بدترین سال ورزشی ام بود!/ اگر دایی را دوست ندارند به حرمت شان می روم!

دایی: امسال بدترین سال ورزشی ام بود!/ اگر دایی را دوست ندارند به حرمت شان می روم!

آی اسپورت- علی دایی در نشست خبری امروز بعد از برتری پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان گفت: فوتبال خوبی ارایه دادیم هر 2 تیم خوب بودند، تیم ما به آنچه می‌خواست دست پیدا کرد. جا دارد از تمامی تیم‌هایی که جوانمردانه بازی کردند و نتایج را به صورت واقعی در زمین تعیین کردند تشکر کنم.

قهرمانی فولاد : به آقای فرکی، استاد خودم و همه مردم خوزستان، قهرمانی فولاد را تبریک می‌گویم. فولاد را در لیگ برتر تنها تیم بدون نوسان دیدم و برای این تیم در مسابقات آسیایی آرزوی موفقیت دارم.متأسفانه ما نتوانستیم قهرمان شویم اما خوشحالم حداقل با این مقام دل هواداران را به‌طور نسبی شاد کردیم. اتفاقاتی افتاد که قهرمانی به پرسولیس نرسد. در این فصل من بدترین و پرتنش‌ترین سال ورزشی‌ام را سپری کردم.

 بحران مدیریتی داشتیم و عده‌ای به عنوان پیشکسوت پرسپولیس هر چه خواستند به تیم ما گفتند و حملات مختلفی کردند اما خوشبختانه بچه‌های تیم پایداری کردند.

قراردادتان با پرسپولیس: قرارداد من 3 ساله است اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست. ما به بازیکنان جوان اعتماد کردیم و آنها پاسخ مثبت دادند. باید به این بازیکنان فرصت بیشتری داده شود. از همه هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم که قهرمان نشدیم. امیدوارم که من را ببخشند. دست تک‌تک هواداران را می‌بوسم، آنها قبول کنند قهرمانی را از ما گرفتند.

: از همه اهالی فوتبال به ویژه مخالفان پرسپولیس تقاضا می‌کنم اگر علی دایی را دوست ندارند مطمئن باشند به حرمت آنها می‌روم اما به پرسپولیس آسیب نرسانند. پرسپولیس نسبت به سال قبل 70 درصد کمتر هزینه کرد. ما حتی هنوز پول اردوی اردبیل را هم پرداخت نکردیم.

     
آی اسپورت
2014-04-12 00:32:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر