فهرست
فیرات: چند پیشنهاد از کشورهای دیگر دارم/ درباره ماندن باید با خانواده ام مشورت کنم
فیرات: چند پیشنهاد از کشورهای دیگر دارم/ درباره ماندن باید با خانواده ام مشورت کنم

فیرات: چند پیشنهاد از کشورهای دیگر دارم/ درباره ماندن باید با خانواده ام مشورت کنم

آی اسپورت- انگین فیرات سرمربی تیم سایپاز پس از نتیجه تساوی صفر بر صفر مقابل صبای قم اظهار داشت: بازی‌ای که امروز برگزار شد به پشتوانه تمریناتی بود که از اول فصل انجام داده بودیم امروز اصلا خوب بازی نکردیم. ما قرار بود کناره‌ها را ببندیم و میانه زمین را برای صبایی‌ها پرس کنیم که تنها دقایقی را شاهد این تاکتیک بودیم. زمانی که تیم صاحب توپ شد عملا بازیکنان ما با خودشان بازی می‌کردند نه با حریف به نظرم اصلا بازی زیبایی برای ما و تماشاگران نبود.

 تنها نکته‌ای که برای من مثبت بود استفاده از 7 بازیکنی بود که از تیم امید برای تیم ما بازی کردند خوشبختانه همه آنها جواب اعتماد من را به خوبی دادند. از خبرنگاران ورزشی‌نویس ایران تقاضا دارم از جوانان تازه‌وارد حمایت کنند چراکه این بازیکنان هستند که آینده فوتبال ایران را تامین خواهند کرد.

سال بعد هم سرمربی سایپا خواهید بود؟! : ابتدا باید با خانواده‌ام مشورت کنم من چند پیشنهاد از کشورهای دیگر دارم همیشه در مورد چنین مسائلی با خانواده‌ام مشورت می‌کنم من مربی حرفه‌ای هستم و برنامه سال آینده تیم سایپا در رده بزرگسالان و امید را در اختیار مدیریت باشگاه قرار دادم.

 نظر شما در مورد کیفیت لیگ و نحوه برگزاری مسابقات چیست ؟!: نحوه برگزاری لیگ برتر خوب بود اما تنها از تعطیلات بین لیگ ناراحتم چراکه این اتفاقات به تیم ما ضرر زد.

 آیا شما با تماشای مسابقات جام جهانی از بین بازیکنان که بهترین‌ها هستند را به تیم‌تان دعوت خواهید کرد یا خیر گفت: در فوتبال ایران نه امکاناتی وجود دارد و نه وضعیت مالی مشخص است که ما بخواهیم از بازیکنان خوب در جام جهانی استفاده کنیم.

     
آی اسپورت
2014-04-11 22:41:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر