فهرست
میکسدزون پرسپولیس:تبریک آسیا،روسیاهی برای بدخواهان و واگذاری شایعه سازان به خدا!
میکسدزون پرسپولیس:تبریک آسیا،روسیاهی برای بدخواهان و واگذاری شایعه سازان به خدا!

میکسدزون پرسپولیس:تبریک آسیا،روسیاهی برای بدخواهان و واگذاری شایعه سازان به خدا!

آی اسپورت – بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس بعد از نایب قهرمانی در لیگ برتر در مصاحبه های خود  این رتبه را به هواداران شان تبریک گفتند هر چند آنها معتقد بودند باید قهرمان می شدند. آنها به آنهایی که بی غیرت خطاب شان کرده بودند تاختند و البته باز هم در مورد دروغ بودن ارقام دریافتی شان که اخیرا منتشر شده بود  صحبت کرده بودند.برخی هم درباره بلاتکلیفی آینده شان حرف زدند و اینکه می خواهند بمانند اما نمی دانند باید با چه کسی صحبت کنند.
پنجعلی: آنهایی که حرف از پول می زدند شرمنده باشند                                
ما لیاقت قهرمانی داشتیم اما این نایب قهرمانی هم تقدیم به هواداران .ما که رفتیم آسیا بقیه ماجراها هم بماند. آنهایی که مدام از پول حرف می‌زدند اکنون باید شرمنده باشند.بازیکنان پرسپولیس به حق خود رسیدند و این پیروزی را به هواداران تقدیم کردموقتی که گل زدیم از خوشحالی نمی‌توانستم سر پا بایستم دست و پایم را گم کرده بودم روز عجیبی بود.
خلعتبری:به احتمال زیاد به عجمان بر می گردم
بازیکنان پرسپولیس در این فصل با بی‌پولی و غیرت جنگیدند و توانستند نایب قهرمان شوند و به آسیا بروند .ما هیچ دروغی نگفتیم. می‌توانم همه چک‌ها را به مردم نشان بدهم. روز بسیار خوبی بود و ما شرمنده هواداران نشدیم. آسیا باید به این تیم تعظیم کند. بعید می‌دانم در پرسپولیس بمانم. شرایط سختی را در این فصل تحمل کردیم و در نهایت نایب قهرمان شدیم که خدا را شکر شرمنده هواداران نشدیمیک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم اما با شرایطی که هست بعید می‌دانم که در پرسپولیس بمانم زیرا پرسپولیس باید 600 هزار دلار به عجمان بدهد که بعید می‌دانم که بتوانند چنین پولی را پرداخت کنند بنابراین به احتمال زیاد من به عجمان برمی‌گردم.
نوری:باید 5 هفته قبل قهرمان می شدیم
زجر و سختی زیادی کشیدیم. من نیمکت‌نشینی را به جان خریدم اما شرمنده مردم نشدیم آنهایی که به ما لقب‌های بد می‌دادند و می‌گفتند ما بازی نمی‌کنیم حالا ببینند که نایب قهرمان شدیم.خدا را شکر روز باشکوهی بود. البته پرسپولیس باید 5 هفته پیش قهرمان می‌شد .ما با نداری‌ها کنار آمدیم تا نایب قهرمان شویم و این موفقیت را به هواداران تقدیم می‌کنم.
پروین:بازیکنان ما از همه باغیرت ترند
بازیکنان پرسپولیس بدون پول و هزار و یک مشکل نایب قهرمان شدند. فردا روزی نباید محمد رویانیان را که زحمات زیادی کشیده بود فراموش کنیم. بازیکنان پرسپولیس لیاقت قهرمانی داشتند، به نظر من آنها لیاقت قهرمانی داشتند.پنج سال بود که به آسیا نرفته بودیم. این تیم با هزار و یک مشکل که داشت از سوی هواداران نمره 20 می‌گیرد. روز خوبی برای پرسپولیس بود. به نظرم هواداران هم لذت بردند. به نظر من بازیکنان ما باغیرت‌ترین بازیکنان هستند.بچه‌ها به فکر پول نبودند، امروز هم به عشق پرسپولیس و پیراهن این تیم جنگیدند. فصل آینده هم در آسیا می‌توانیم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم.
حقیقی: آنهایی که برایمان شعر می خواندند حالا تعظیم کنند                          
ما آسیایی شدیم و آنهایی که برای ما شعر می‌خواندند که به آسیا نرفتید حالا باید تعظیم کنند اما افسوس و حسرت می‌خوریم که چرا قهرمان نشدیم با این حال دنیا به آخر نرسیده است.استقلال خوزستان هم مقابل ما شرافتمندانه بازی کرد. این نایب قهرمانی مبارک هواداران باشد.
دهنوی: قسمت نیست با تیمی قهرمان شوم
انگار قسمت نیست من با هیچ تیمی قهرمان ایران شوم. این نایب قهرمانی را به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم. از لحاظ مالی شرایط سختی داشتیم و حاشیه‌های مختلفی برای ما ایجاد کردند اما خدا را شکر که سهمیه آسیایی گرفتیم. هفته پیش باید می‌بردیم و امروز قهرمان می‌شدیم اما در نهایت به نایب قهرمانی رسیدیم. هر تیمی جای ما بود شرایط سخت‌تری داشت .برای من هیچ چیز معلوم نیست اما برای پرسپولیس دعا می‌کنم اگر بودم موفق شود و اگر هم نبودم باز هم برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم. می‌خواستند ما را زمین بزنند تا قهرمان نشویم. صحبت از رقم قراردادها کردند که همه آنها را به خدا واگذار می‌کنم. به ما پول ندادند بلکه چک‌هایی داده شده که نقد نشده است.
صادقیان:آن هوادارانی که شعار دادند روسیاه شدند
بازی سخت و حساسی بود که توانستیم به پیروزی برسیم و سهمیه آسیا بگیریم. باید قهرمان می‌شدیم. شاید نشد و شاید هم نخواستند این اتفاق بیفتد.این نایب قهرمانی مبارک هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس باشد. آن هوادارانی که به ما بی‌غیرت می‌گفتند و به همین دلیل بچه‌ها گریه می‌کردند، فکر می‌کنم روسیاه شده‌اند.فکر کنم با وجود اینکه مشکلات زیادی داشتیم و پول‌مان پرداخت نشده بود باغیرت بازی می‌کردیم.
بنگر:بازیکن آزادم اما نمی دانم با چه کسی حرف بزنم
قهرمانی مبارک فولاد باشد . ما هم با وجود مشکلاتی که داشتیم به نایب قهرمانی رسیدیم. می‌خواستند به پرسپولیس ضربه بزنند .الان هم نمی‌دانم با چه کسی طرف هستم. لیگ تمام شده، قراردادم تمام است و من بازیکن آزادم اما نمی‌دانم باید با چه کسی حرف بزنم.سال دیگر مشخص نیست که اصلا پرسپولیس در مسابقات می‌خواهد شرکت کند یا نه. مبالغ قراردادی هم که منتشر شد دروغ محض بود. به خدا قسم 690 میلیون تومان نگرفتم، 220 میلیون تومان بیشتر به من ندادند، 2 ماشین هم گرفته‌ام که در خانه‌ام هست، بیایند و آنها را ببرند.به جای پول این چک‌ها را به ما دادند( چکی 110 میلیونی را نشان می دهد)، بیایند و این چک‌ها را هم بگیرند. این چک به تاریخ 26 دی 92 است که اکنون برگشت خورده و بی‌محل است، وزارت ورزش کجاست که بیاید این چک‌ها را ببیند من برای پرسپولیس شرط نمی‌گذارم و اگر شرایط بهتر شود در پرسپولیس می‌مانم.
سیدجلال:یک سوم ارقام اعلام شده را هم نگرفته ایم
رقم‌هایی که برای بازیکنان پرسپولیس منتشر شده بود دروغ بود، آنهایی که اینها را منتشر کردند باید پاسخ بدهند. ما سال خوبی داشتیم اما فصل ما را خراب کردند با این حال نایب قهرمان شدیم. این نایب قهرمانی را به هواداران تقدیم می‌کنیم. لیاقت آنها بیشتر از اینهاست اما مشکلات زیادی داشتیم. هیچ تیمی با این شرایط حتی نمی‌توانست در لیگ برتر بماند اما حالا ما نایب قهرمان شدیم و به آسیا رفتیم. قرارداد هیچ بازیکنی را هم تمدید نکردند، نمی‌دانم می‌خواهند مشکل را حل کنند یا نهرقم‌های قرارداد منتشر شده دروغ بود. امیدوارم با کسانی که این قراردادها را منتشر کردند، برخورد شود. آن لیست دروغ بود. امیدوارم کادر فنی پرسپولیس این مسئله را ثابت کند. شک نکنید که ما یک‌سوم آن پول‌ها را هم نگرفته‌ایم. با کسانی که روی این مساله مانور دادند باید برخورد کرد، ما که زورمان به آنها نمی‌رسد.
     
آی اسپورت
2014-04-11 22:44:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر