فهرست

دلیل به تفاهم نرسیدن کنعانی زادگان با پرسپولیس: عدم رعایت شان

آی اسپورت - شان واژه بسیار مهمی در فوتبال ایران محسوب می شود. یکی دو سال قبل فرزاد حاتمی درباره جدایی از استقلال اعلام کرد که چون شان او رعایت نشده دیگر در استقلال نخواهد ماند. بعد از او یکی دو بازیکن دیگر هم پای واژه شان را وسط کشیدند و حالا نوبت به مدیر برنامه های حسین کنعانی زادگان رسیده تا از این واژه در مورد تصمیم عجیب مدافع جدید استقلال صحبت کند.
او به ورزش سه گفته:  پرسپولیسی ها فکر می کردند که کنعانی با آنها قرارداد دارد و با او کاری نداشتند. زمانی که فهمیدند قرارداد ندارد، فشار آوردند که او را جذب کنند. ما دوبار به باشگاه رفتیم که بار اول ترکاشوند حضور نداشت و بار دوم جلسه ای را تشکیل دادیم. در آن جلسه پیشنهاد مالی که به حسین به عنوان یک بازیکن ملی پوش دادند، معقول نبود. البته مشکل کنعانی با پرسپولیس پول نبود، او اعتقاد داشت شان مرا حفظ نکردند. این مسائل باعث ناراحتی اش شده بود و تصمیم گرفت از بین پیشنهادهایش یکی را انتخاب کند.


کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-15 08:56:59
نظر دهید

۴ نظر
امین
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۱۵
شان آفتاب پرست از این تازه به دوران رسیده بالاتره
عباس
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۴
بابا بگو رقم پایین بود دیگه شان کیلو چنده؟ خاک بر سر اون کیروش که امثال این اوبی رو گنده کرده
-
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۰۳
تو این ماه کمتر دروغ بگید
همین بازیکن خودش مصاحبه کرد گفت هیچ تماسی با استقلال نداشتم ولی نیم ساعت بعد عکسش اومد
منصوریان از چند روز قبل استقلالی شدن کنعانی رو داده بود یه روزه که قرار داد امضا نشده
حرف حساب
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۶
شان = پول! این معنی جدید شانه!! یعنی شان ایشون بیش از 450 میلیون بوده؟؟ واقعا اگه این و پورقاز در حد تیم ملی بودند چرا ملوان سوقط کرد؟! فقط اگه یه گل از صبا تو اون یه ربع آخر نخورده بودند میموندند!! به هر حال با لطف سازمان لیگ که قراردادش رو تموم شده زدند و بازار گرمی که با لیست برانکو کرد تونست 900 میلیون از استقلالی ها هالو بگیره! ولی خداییش و وجدانیش اینقدر نمی ارزه! نهایتش همون 400 تومانه!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر