فهرست
مذاکره با طاهری یا ملاقات با هدایتی؛ کاوه منتظر چیست؟
مذاکره با طاهری یا ملاقات با هدایتی؛ کاوه منتظر چیست؟

مذاکره با طاهری یا ملاقات با هدایتی؛ کاوه منتظر چیست؟

آی اسپورت - پرسپولیسی ها می گویند کاوه رضایی را متقاعد کرده اند قرمزپوش شود. نماینده کاوه رضایی با پرسپولیسی ها نشست داشته و جالبتر اینکه دیگر نماینده او با استقلالی ها مذاکره داشته و همزمان هم مدیر برنامه هایش در دانمارک بر سر پیشنهاد اروپایی اش چانه می زده. در این حالت اما قرمزها می گویند تقریبا با کاوه به قطعیت رسیده اند. یعنی او را راضی کرده اند که به باشگاه برود با طاهری برای بازی در پرسپولیس امضا کند.
کاوه که فصلی درخشان را در ذوب آهن پشت سر گذاشته ، حالا به یکیاز ستاره های نقل و انتقالات بدل شده است. پرسپولیسی ها او را به جای طارمی می خواهند. طارمی که پایش را در یک کفش کرده که به اروپا برود. تقریبا هم از همه کشورهای اروپایی پیشنهاد دارد و در رسانه ها اسم تیم هایی که او را می خواهند آمده اما هنوز به هیچ تیمی نزدیک نیست. کاوه هم از قطر پیشنهاد داشت اما نتوانست به آنجا برود و حالا گزینه اولش ، پیشنهاد اروپایی است. البته یحیی به او توصیه کرده بود و گفته بود اگر بخواهد در ایران بازی کند ، باید در تیمی باشد که شرایط پیشرفتش آنجا بیشتر باشد. او به زبان بی زبانی به کاوه گفته بود بهتر است برود به پرسپولیس. حالا باید دید پرسپولیسی ها درست می گویند که مراسم افطاری که سه شنبه شب طاهری دعوت داشته سبب شده تا او نتواند قراردادش را با قرمزها ببندد و قراردادش به روز بعد افتاده ، یا شاید او هم وحید امیری قرار است قبل از آمدن به پرسپولیس ، منتظر باشد تا حسین هدایتی خوشحالش کند و بعد قرمزپوش شود! یا اصلا هنوز منتظر پیشنهاد دیگری است که سرنوشت دیگری را برایش رقم بزند.
 
منبع:خبر آنلاین
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-15 09:34:49
نظر دهید
۲ نظر
کوروش
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۳۵
آقیون کیسه که اینقدر میگن منتظر پول هدایتی پس حتما بخیتار رحمانی هم افشار زاده ازجیبش خرج کرده اومده تو تیم پول من وشماازبیت المال که داره میره تو جیب امثال بخیتاری و کنعانی بعد این شخص با این محترمی عاشق پرسپولیسی داره از جیب خودش میزاره واسه باشگاه شما چرا میسوزین باید تقاص پول بیت المال پس بدین کیسه ها اونم انشالله تو دربی نمیدونم چرا 125 جواب نمیده
4444 برزو 999999999
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۴۰
فقط ای کاش نیاد استقلال معلومه از این بازیکن پولکی هاست// ما دوتا بازیکن مث سلطان بختیار میخوایم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر