فهرست
ابراهیم زاده: سال بعد؟! ببینیم راه آهن در لیگ می ماند یا خیر! / در این لیگ مردانه بازی کردیم و جنگیدیم
ابراهیم زاده: سال بعد؟! ببینیم راه آهن در لیگ می ماند یا خیر! / در این لیگ مردانه بازی کردیم و جنگیدیم

ابراهیم زاده: سال بعد؟! ببینیم راه آهن در لیگ می ماند یا خیر! / در این لیگ مردانه بازی کردیم و جنگیدیم

آی اسپورت- منصور ابراهیم‌زاده پس از شکست خانگی یک بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: حکایت لیگ امسال برای راه‌آهن صبر و حوصله، جنگندگی و مردانگی بود مقابل تمام تیم‌ها با قدرت بازی کردیم و کم نگذاشتیم.  طبیعی بود که امروز ذوب‌آهن باانگیزه و با فشار بازی کند چرا که آنها به سه امتیاز این مسابقه نیاز داشتند هر چند که روی اشتباه ما به گل رسیده‌اند. بازیکنان ما با استرس بازی نکردند و شاهد معرفی چهره‌ای مانند قدرتی‌پور به لیگ بودیم.

غیبت فلاح زاده: او در مقابل پرسپولیس مصدوم شد. قدرتی‌پور امروز چهره خوبی از خود به نمایش گذاشت و نویدبخش آینده روشنی بود.

 فوتبال پاک در هفته‌های پایانی لیگ: مردم از ما می‌خواهند هم خوب بازی کنیم و هم جوانمردانه. ما هم تلاش می‌کنیم خواسته‌های آنها را برآورده کنیم قبل از بازی با پرسپولیس هم صحبت‌های زیادی مطرح شد اما کسانی که می‌خواهند در این ورزش و فوتبال دوام داشته باشد به سمت و سوی این مسائل نمی‌روند.  بازیکنان جوان ما در هفته‌های اخیر خیلی خوب کار کردند فوتبال می‌تواند فرهنگ پاکی را نشان دهد که خوشبختانه ما هم ارائه‌گر بازی پاک بودیم.

شرایط لیگ امسال: خیلی سخت بود، اینکه در روز آخر چند تیم شانس قهرمانی دارد نزدیکی تیم‌ها را نشان می‌دهد اما شاید کیفیت را پایین می‌آورد چون شاهد تیم شاخصی نبودیم. جوانانی در لیگ چهره شدند که می‌توانند در جام جهانی به تیم ملی کمک کنند.

آقازمانی گفته شما او را کتک می زدید: بهتر است اگر قرار است صحبت کنم در مورد بازیکنانی نظیر عظیمی و علیپور و بازیکنانی که بازی کردند صحبت کنم نه در مورد بازیکنی که بازی نکرده است من هم تا روز پایانی هم به بازیکنانی نظیر آقازمانی‌ها بازی دادم. در ارتباط با دروغ و تهمت صحبتی می‌کنم و اگر قرار باشد این موضوع را به باشگاه اطلاع می‌دهم.

سال آینده با راه آهن می مانید؟! : اول اجازه بدهید ببینیم راه‌آهن فصل بعد در لیگ است فعلا استراحت می‌کنم تا آمادگی جسمانی خوبی برای فصل ‌آ‌ینده کسب کنم.

     
آی اسپورت
2014-04-11 22:57:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر