فهرست
نکته بنفش/ علیفر، خیابانی و لذت از فوتبال
نکته بنفش/ علیفر، خیابانی و لذت از فوتبال

نکته بنفش/ علیفر، خیابانی و لذت از فوتبال

آی اسپورت- دقیقا درست گفته است. جواد خیابانی و آخرین اظهار نطرش در دفاع از علیفر و گزارشگران دیگر تلوزیون. وقتی سرهنگ علیفر به عادت همیشگی خود سری به ویکی‌پدیا زد تا اطلاعات مسابقه‌ای که قرار بود گزارش کند را روی کاغذ بیاورد  نمی دانست یک جوان که از عادت علیفر خبر داشته ،نام سازنده  ورزشگاه « آلیانز‌ریویرا » را از« ژان میشل ویلموت» در ویکی‌پدیا به نام خودش یعنی « امیر دولاب» تغییر داده است. باقی ماجرا را که می دانید؟ جواد خیابانی هم وقتی این همه هجمه از سوی مخاطبان نسبت به همکارش را می بیند طاقت نمی‌آورد و همه منتقدان را به نقد می گیرد . او در بخشی از این نقد حرف جالبی می زند: « بیایید به جای این همه انتقاد از گزارشگران ، همه با هم از فوتبال لذت ببریم»

دقیقا درست می گوید. بیایید از فوتبال لذت ببریم. مثلا وقتی مهاجم فلان تیم در آستانه گلزنی یا خلق یک موقعیت خطرناک است شنیدن قصه «حسین کرد شبستری » یا صحبت کردن در مورد اخرین وضعیت آب و هوایی ماداگاسکار چندان ، شاید خیلی لازم و واجب نباشد. اصلا گاهی می شود سکوت کرد تا همه با هم از فوتبال لذت ببریم. از قدیم گفته‌اند بیایید همه با هم از فوتبال از لذت ببریم نه اینکه با فوتبال از هم لذت ببریم! درست است آقای خیابانی عزیز؟

یه نکته کوچولو: با این همه رفتار خوب علیفر در واکنش به این اتفاق و تشکر از کسی که این کار را انجام داده و مصاحبه اش که سراسر خویشتن داری است جای تقدیر دارد. همانطور که نفس دفاع جواد خیابانی از همکارش هم کار ارزشمندی است. فراموش نکنید به اعتقاد بسیاری، صدای خیابانی یکی از صداهایی است که کاملا قابلیت دوبلوری دارد.
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-15 04:11:27
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۴۷
خیابانی دلال اس دقلالی
-
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۵
برو عامو ،من صدای تلوزیون رو کلا میبندم وقت گزارش شما دوتا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر