فهرست
گل محمدی: حضور در آسیا هم برایمان بس است!/ فولاد مستحق قهرمانی بود
گل محمدی: حضور در آسیا هم برایمان بس است!/ فولاد مستحق قهرمانی بود

گل محمدی: حضور در آسیا هم برایمان بس است!/ فولاد مستحق قهرمانی بود

آی اسپورت- یحیی گل‌محمدی پس از شکست یک بر صفر مقابل سپاهان اظهار داشت: بازی زیبایی بود موقعیت‌های زیادی هم ایجاد شد سپاهان شانس‌ زیادی برای گلزنی داشت ما هم می‌توانستیم دروازه این تیم را باز کنیم. باخت یک بر صفر مقابل سپاهان هم برای ما خوب بود چون توانستیم سهمیه آسیا را کسب کنیم.

قهرمانی فولاد: این تیم مستحق قهرمانی بود فرکی مربی بزرگ و با شخصیتی است که زحمت زیادی در این فصل برای تیمش کشید.

 از بازیکنان تشکر می‌کنم که یک سال از جان مایه گذاشتند و با بودجه کم 6.5 میلیاردی توانستند سهمیه آسیا را کسب کنند برای من افتخار بود که در خدمت نفت بودم از همه مسئولان باشگاه تشکر می‌کنم شاید در ظاهر ما تماشاگر آن چنانی نداشته باشیم اما این تیم متعلق به خانواده بزرگ نفت است.

 شما در یک قدمی جام، قهرمانی را از دست دادید: سپاهان تیم پرمهره‌ای بود ما با وجود اینکه باختیم به هدف‌مان که سهمیه آسیا بود رسیدیم با وجود اینکه در آغاز فصل به دنبال قرار گرفتن در میان 5، 6 تیم نخست بودیم.

فصل بعد هم در نفت می مانید؟! : در حال حاضر فصل تمام شده و باید خودمان را برای پلی‌آف تیم قهرمانان آماده کنیم من شرایطم را با باشگاه در میان می‌گذارم اگر به توافق رسیدیم در این تیم می‌مانم.

نظرتان در مورد کیفیت لیگ : از لحاظ سخت‌افزاری در شرایط خوبی قرار نداریم اما پدیده‌های خوبی در این فصل به فوتبال معرفی شدند در تیم خود ما امین حاج‌محمد و وحید حمدی‌نژاد به عنوان پدیده بودند.

 دستیاری کی‌روش به کجا رسید: من یکی از کاندیداهای مطرح بودم اما کسی در این زمینه با من صحبت نکرد.

 دروازه‌بان شما به عنوان بازیکن اخلاق معرفی شد و آیا او می‌تواند به تیم ملی هم دعوت شود ؟!: او از نظر فیزیکی بهترین دروازه‌بان لیگ است اما تجربه کافی ندارد از نظر من او شایستگی دارد که در میان سه دروازه‌بان تیم ملی قرار بگیرد.

     
آی اسپورت
2014-04-11 23:35:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر