فهرست
کرانچار : نتایج بدمان به خاطر عدم تمرکز در حمله و دفاع بود/ سال آبنده باید چند ملی پوش و بازیکن خارجی بگیریم
کرانچار : نتایج بدمان به خاطر عدم تمرکز در حمله و دفاع بود/ سال آبنده باید چند ملی پوش و بازیکن خارجی بگیریم

کرانچار : نتایج بدمان به خاطر عدم تمرکز در حمله و دفاع بود/ سال آبنده باید چند ملی پوش و بازیکن خارجی بگیریم

آی اسپورت- زلاتکو کرانچار پس از برتری یک بر صفر مقابل نفت تهران اظهار داشت: ما در نیم‌فصل اول نوسان‌های زیادی داشتیم. برخی از نیروها که روی آنها حساب کرده بودیم نتوانستند با شرایط هماهنگ شوند و همکاری‌شان قطع شد. در مجموع در حد خودمان نبودیم. اما در نیم‌فصل دوم روی کار خودمان تمرکز کردیم و با کمترین باخت یعنی چهار شکست لیگ را به پایان رساندیم.  شرایط برخی تیم‌ها بسیار نزدیک به هم بود. اگر ما در بازی‌های گذشته حتی یک گل بیشتر می‌زدیم به جای نفت سهمیه آسیا می‌گرفتیم.

 فصل آینده در این تیم‌ می‌مانید یا خیر،: در حال حاضر نمی‌توانم صحبت کنم، باید با باشگاه مذاکره کنیم، ببینیم که به توافق می‌رسیم یا خیر.

قبول دارید آیا در خط دفاعی تمرکز نداشتید،؟: متأسفانه عدم تمرکز چه در خط حمله و دفاع موجب شد که گل‌های بدی بخوریم. انتظار من در نیم‌فصل دوم از مهاجمان‌مان بیشتر از این بود.

سپاهان در فصل آینده به چه بازیکنانی احتیاج دارد؟: فکر می‌کنم اگر یکی دو بازیکن خارجی و داخلی ملی‌پوش جذب شود در کنار جوانانی که در اختیار داریم می‌توانیم به نتایج خوبی برسیم.

 اگر بخواهید به عقب برگردید فکر می‌کنید بدترین نتیجه‌ای که در این فصل گرفتید، چه بود؟: بازی با ملوان که واگذار کردیم در روند ما تأثیرگذار بود، آنها تنها دو موقعیت داشتند که تبدیل به گل کردند و پیروز شدند. اگر می‌بردیم شاید حالا جایگا‌ه‌مان متفاوت بود.

تعویض زودهنگام نویدکیا: او از ناحیه عضله همسترینگ دچار مشکل بود و چندین عمل جراحی هم انجام داده بود، در تمرین دچار مشکل شد اما خودش عنوان کرد که می‌خواهد بازی کند، ما هم به دلیل اینکه او را در آسیا داشته باشیم، تعویضش کردیم.

 کیفیت لیگ : امسال لیگ خوبی داشتیم، پنج تیم تا روز آخر برای قهرمانی می‌جنگیدند. این نشان می‌‌دهد که کیفیت بالا بود.

 فدراسیون گفته است باید ملی‌پوشان تیم‌های آسیایی هم به اردوی تیم ملی در آفریقا : تا این لحظه هیچ نامه رسمی را دریافت نکرده‌ایم و شاید در رسانه‌ها مطرح شده است البته باید فدراسیون هم شرایط تیم‌های آسیایی را درک کند. تاکنون کی‌روش هم اظهارنظر خاصی نداشته است.

     
آی اسپورت
2014-04-11 23:40:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر