فهرست
بیانیه تند علیفر: ننگ بر شما نارفیقان فرصت‌طلب
بیانیه تند علیفر: ننگ بر شما نارفیقان فرصت‌طلب

بیانیه تند علیفر: ننگ بر شما نارفیقان فرصت‌طلب

آی‌اسپورت- علیرضا علیفر در واکنش به اتفاقات اخیر بیانیه‌ای صادر کرده است.

 متن بیانیه علیفر به شرح زیر است:
باسلام، ادب و احترام به همه کسانی که وجودشان عاری از بخل و حسادت است. انتقادات گسترده اخیر از من آن هم به خاطر اشتباهی که اصلا ربطی به 90 دقیقه گزارش بازی نداشته و حاصل شهرت طلبی یک جوان بوده که حسرت این را داشته که نامش روی آنتن تلویزیون گفته شود نشانگر بی چون و چرای دو مورد است:
اول اینکه علیفر در حال حاضر مطرح ترین و مورد توجه ترین فرد جامعه فوتبال کشور است و دوم اینکه بخل و حسادت ناجوانمردانه نارفیقان از موفقیت ها و همیشه مطرح بودن های من باعث شده تا از کاه، کوه بسازند و تاسف به حال رسانه هایی که با از یاد بردن رسالت خود با کسی مصاحبه می کنند که با کار خلاف و غیر اخلاقی و دست بردن در یک سایت بین الملی به دنبال شهرت طلبی است و تاسف افزون تر برای همکارانی که ناجوانمردانه در برنامه های رادیو و تلویزیون بجای حمایت، آتش بیار معرکه شدند. که به همه آن ها می گویم: ننگ بر شما فرصت طلبان نارفیق که بویی از حرمت رفاقت و یا حداقل همکاری سالیان دراز نبرده اید. به خرد و کلان تان می گویم : این نیز بگذرد اما کسانی که بخل و حسادت در وجودشان هست تا زنده هستند عذاب می کشند و تنها مرگ ناجی آن هاست. در مورد من و همیشه مطرح بودن من راهی ندارید جز اینکه در شعله های اتش بخل و حسادت خود بسوزید و خاکستر شوید. در پایان از همه هواداران و دوستانم که به طرق مختلف حمایت خود را از حق و حقیقت اعلام کرده اند تشکر و قدردانی می کنم.کدخبر:9412
  ۱۵  
آی اسپورت
2016-06-15 05:56:33
نظر دهید
۱۵ نظر
-
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۰۹
بیا برو عمو
ع ع ب
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۱۶
خاک بر سر فوتبالی که تو مطرح ترین فردش باشی !! سرهنگ شما مطرح نیستی ، سوژه خنده و مایه عبرت هستین !!! اوسکولت کردن فکر کردی مطرح شدی ؟؟ نه بابا اسکول شدی برادر !! ضمنا چون توهمات هر روز داره بدتر و بدتر میشه توصیه می کنم جنست رو عوض کنی !! شاید حالت بهتر شد !
-
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۱۸
((در حال حاضر مطرح ترین و مورد توجه ترین فرد جامعه فوتبال کشور)) رو خوب اومده
-
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۱۹
آقای علیفر بهتره غرور و خودبزرگ بینی را کناربگذارید و متواضعانه گزارش کنید،من در نوجوانی حتی اسم شما را نمیدانستم اما هروقت میدیدم گزارش یک بازی با شماست به دلیل گزارشهای مغرورانه و منتقدانه شما بازی را نگاه نمیکردم!
-
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۲۰
دوره علیفر خیابانی تموم شده چرا تقلای بیخودی میکنین؟
-
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۵۳
شما هم چند صباحی با این شهرت بادآورده فضای مجازی خوش باش.فقط امیدوارم همین جوی که شما رو یک باره به اینچا رسونده یک باره هم زمین بزند.حیف گزارشگر های لایق و مستعدی که پشت دیوار امثال شما گیر کرده اند.
عباس
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۰
تو ویکی پدیا مینوشت الکسیس تگزاس هم میگفتی دیگه؟ ضعف تحقیقاتی خودشو انداخته گردن امیر دولاب گل گلاب جوک قرن هم اونجاش بود که گفته بود من مطرح ترینم و فیلان به قول بهرام : تو مستی نمیدونی که چه نعمتی تویه دستته آخه شهرت به چه قیمتی؟
مانی
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۱
مطرح ترین؟ علیفر جون مادرت شماره ساقیتو یجوری بهم برسون دست این ساقی رو باید طلا گرفت
منصور
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۳
من هر وقت شما گزارشگر بازی هستی صدای تلوزیون رو کلا میبندم البته بعلاوه جواد خیابانی،بیننده شما را دوست نداره
افشین
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۵۶
ای کاش همان رانت و باندی که شما را گزارشگر کرد و سوهان روح ملت که تنها دریچه نیمه باز پیش رویشان از دنیای آزاد در رسانه بظاهر ملی همین فوتبال سانسور شده است،با همان رانت و باند جوانی را جایگزین میکرد تا فرصت نویی باشد و هم کارآفرینی!!!
توهم هم که این روزها کنتور ندارد جناب سرهنگ مطرحترین سوژه ریشخند و تفریح مردمی هستی که بزرگترین رندان تاریخ هستند و از طنز و هجو بهترین استفاده را میدانند برای ابراز فریادهای در گلو مانده !!!
آقای مطرح دابسمش دیده شدن و مطرح شدن به چه قیمتی !!!؟؟؟
یه نفر
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۴۶
به قول فیروز توی فیلم پادری که به دامادشون گفت من آخه به چی چیه تو باید حسودی کنم ؟! اگه بخوام به یه نفر توی این شهر حسودی کنم تو آخرین نفری !! این دیالوگ مخصوص شماست سرهنگ جان پس زیاد قومپوز نیا و توهم کمتر بزن داداش
احمد
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۹
درود بر سرهنگ علیفر...استاد و پیشکوست فوتبال.از این دوستان دهه هفتادوهشتاد به دل نگیرید استاد...جوون هستن .در مورد آقای ع.ف با شما موافقم.ننگ بر کسی که سعی در لگد زدن به بزرگترشو داشته باشه.در پناه حق
میلاد
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۴۷
تو خجالت بکش که از همه ایراد میگیری و پاچه ی همه رو میکشی
اسگل و مایه ی خنده ی مردمی بعد از خودتم دفاع میکنی؟!
تو رو سننه طراح و مهندس ناظر کی بوده
یکی از همکارات که ایرادتو میگه اونوقت بیانیه میدی؟!!
حتما میخواستی برات به به و چه چه بزنه
برو خودتو درست کن سرهنگ تو خالی
کیان
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۴
به نظر من مزش به همین کاراشه، ادامه بده سرهنگ جون، من خوب گزارش هاش و دنبال میکنم خیلی باحاله...
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۶
سرهنگ جون برو پادگان فرماندهیتو کن.بزا فضا واسه جوونای با ذوق باز بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر