فهرست
گزارش/ شباهت های این استقلال با تیم لیگ سوم
گزارش/ شباهت های این استقلال با تیم لیگ سوم

گزارش/ شباهت های این استقلال با تیم لیگ سوم

آی اسپورت- بین اتفاقاتی که این فصل برای استقلال افتاده با آنچه در لیگ سوم رقم خورده بود، شباهت زیادی وجود دارد.
سرمربی
آن فصل امیر قلعه نویی جوان برای اولین بار روی نیمکت استقلال نشست و پروسه ای 3 ساله را رقم زد. امسال هم علیرضا منصوریان برای اولین بار روی نیمکت استقلال می نشیند با قراردادی 3ساله. قلعه نویی با نجات استقلال اهواز از سقوط راهی نیمکت استقلال شد و منصوریان با عبور نفت از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا. آن سال قلعه نویی جذاب بود چون خارج از دایره پورحیدری و حجازی قرار داشت و امسال، منصوریان انتخاب ویژه ای است چون باعث عبور از دور قلعه نویی، مرفاوی و مظلومی شده است.
خانه تکانی
قلعه نویی وقتی روی نیمکت نشست، دست به یک خانه تکانی اساسی زد. سهراب بختیاری زاده، سیروس دین محمدی، مهدی هاشمی نسب، جواد زرینچه و احمد مومن زاده رفتنی شدند. منصوریان هم چنین رویه ای را برگزید و روی نام باتجربه هایی مثل عمران زاده، برهانی و طالب لو خط قرمز کشید.
بازیکنان جوان
در میانه های فصل و درست برابر سپاهان بود که قلعه نویی درون دروازه از یک جوان بی نام و نشان استفاده کرد؛ وحید طالب لو و این گلر، سورپرایز فصل لقب گرفت و تا 5 سال دروازه استقلال را بیمه کرد. امسال هم برای اولین بار قرار است از حسینی جوان درون دروازه استقلال در لیگ برتر استفاده شود. آن سال امیرحسین صادقی و پیروز قربانی به ترکیب اصلی رسیدند و درخشیدند و امسال هم جوانانی مثل زکی پور و حسینی هستند.
رقیب کهکشانی
آن سال، پرسپولیس یک تیم کهکشانی برای مربی کرواتش با تکیه بر پولهای اکبر غمخوار بست؛ علی دایی، کریم باقری، مهرداد میناوند، علی سلمانی، عیسی ترائوره و جواد کاظمیان. امسال هم پرسپولیس با پول های حسین هدایتی یک تیم کهکشانی برای مربی کرواتش بسته است با حسینی و امیری و بیرانوند و شاید ماهینی و رضایی.
 
 
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-15 12:48:59
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۲۷
خب که چی ؟ این تیم رحمتی رو داره که بسه برای گرفتن قهرمانی از هرتیمی و پرسپولیس الماسی بنام برانکو رو داره
باب اسفنجی
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۵۸
زوج بنگر و سوشا مکانی اون زمان کی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر