فهرست
اگر حدادی فر را می خواهید/ باقری و قربانی را بدهید
اگر حدادی فر را می خواهید/ باقری و قربانی را بدهید

اگر حدادی فر را می خواهید/ باقری و قربانی را بدهید

آی اسپورت- قاسم حدادی فر تمام تلاشش را می کند هرطور که شده این فصل را در تیمی جز ذوب آهن بازی کند. استقلال از همان ابتدای فصل مشتری او بوده و کماکان هم شماره 8 را می خواهد. ذوبی ها اما همچنان جلوی راه مشتریان کاپیتان سنگ می اندازند تا او را مجبور کنند سال آخر قراردادش را هم در فولادشهر سپری کند.
سعید آذری و باشگاه ذوب آهن برای صدور رضایتنامه حدادی فر، 1/5 میلیارد طلب کردند. این درحالیست که مثلا رضایتنامه سینا عشوری که نیم فصل با آنها قرارداد داشت تنها 300 میلیون برای تراکتورسازی آب خورد و خود ذوب آهن هم در لیگ سیزدهم برای کاوه رضایی که یک سال از قراردادش با سایپا مانده بود تنها 500 میلیون تومان پرداخت کرد.
بعد از این اتفاق، حدادی فر خودش با مدیران باشگاه وارد مذاکره شده و حالا ذوبی ها برای صدور رضایتنامه او شرط جدیدی اعلام کرده اند. یحیی گل محمدی که با رفتن رضایی و حسن زاده، در خط حمله با کمبود بازیکن مواجه شده و در صورت رفتن حدادی فر و نبودن کامدار و برنگشتن عشوری، مرکز زمین خوبی هم ندارد از آذری خواسته فرشید باقری و علی قربانی را از استقلال بگیرد و حدادی فر را به این تیم بدهد.
مدیران استقلال هنوز به این درخواست جوابی نداده اند ولی اگر ابراهیمی قراردادش را تمدید کند، آنها بدشان نمی آید با قرض دادن یک ساله باقری و قربانی، هم آنها را برای دو فصل بعد حفظ کنند و هم حدادی فر را برای این فصل بگیرند.
حدادی فر البته تلاش می کند خودش با استفاده از ماده 17 قانون نقل و انتقالات فیفا رضایتنامه اش را از ذوب آهن بگیرد.
     
آی اسپورت
2016-06-15 07:31:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر