فهرست
شفر در کنفرانس: از بازی در عمان راضی نیستیم
شفر در کنفرانس: از بازی در عمان راضی نیستیم

شفر در کنفرانس: از بازی در عمان راضی نیستیم

آی اسپورت – وینفرد شفر سرمربی استقلال در نشست خبری خود قبل از بازی با الهلال عربستان نسبت به برگزاری با در عمان اعتراض کرد. بخش‌هایی از صحبت های شفر در این نشست خبری را بخوانید:

  • از شرایط کلی راضی نیستیم، اما با این وجود آماده بازی مقابل الهلال هستیم. امیدوارم تماشاگران زیادی به ورزشگاه بیایند. من از شرایطی که داریم خوشحال نیستم. ما در کشور زیبای عمان بازی می‌کنیم، اما اگر بازی در تهران برگزار می‌شد، حداقل ۷۰ یا ۸۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه می‌آمدند و خیلی بهتر بود که بازی در تهران برگزار می‌شد، اما این اتفاق رخ نداد.
  • وضعیت الهلال را به خوبی زیرنظر داشته‌ام. آنها در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی اخیر بازیکنان برجسته‌ای را به خدمت گرفته‌اند.
  • آماده‌سازی خوبی در قطر انجام و در همان جا به تمرینات‌مان ادامه دادیم. می‌دانیم بازی سختی داریم و بازیکنان نیز این موضوع را می‌دانند، اما روحیه تیمی بالایی داریم. امیدوارم نتیجه خوبی برابر الهلال کسب کنیم. ما بازیکنان جوان، ملی‌پوش و باتجربه خوبی داریم و در عین حال کار گروهی و روحی ما هم فوق‌العاده است. امیدوارم کاری که در تمرینات انجام دادیم، در زمین پیاده شود تا نتیجه‌ای مطلوب کسب کنیم.
  • برابر الریان ۱۵ دقیقه خوب نبودیم و بازیکنان تمرکز نداشتند. ما رفته رفته بهتر شدیم و در نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم و فرصت‌های زیادی هم داشتیم و می‌توانستیم برنده میدان باشیم.
۵ ۱  
آی اسپورت
2018-02-19 14:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
666666
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۴۰
یعنی خاک تو سر فدراسیون با این ورزشگاه ثالث انتخاب کردن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر