فهرست
از 1/7 میلیارد تا 350 میلیون/ موردد عجیب بیک زاده
از 1/7 میلیارد تا 350 میلیون/ موردد عجیب بیک زاده

از 1/7 میلیارد تا 350 میلیون/ موردد عجیب بیک زاده

آی اسپورت- هاشم بیک زاده را شاید بتوان یکی از عجیب ترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر لقب داد. بازیکنی که توسط غلام پیروانی کشف شد و با قراردادی 5 ساله به فجرسپاسی رفت و در دومین فصل حضورش در این تیم، صبا حاضر شد 500 میلیون تومان بابت رضایتنامه اش دست به جیب شود.
بیک زاده اما درنهایت به استقلال آمد و جزو بازیکنانی بود که همیشه با شماتت هواداران روبرو می شد. او با استقلال قهرمان لیگ هشتم شد، به سپاهان رفت و با این تیم هم چند قهرمانی کسب کرد، دوباره به استقلال برگشت و قهرمان شد ولی بالاخره در ابتدای لیگ پانزدهم برای همیشه استقلال را ترک کرد. بیک زاده به صبا رفت ولی در قم، دوئل سمت چپ خط دفاع را به آرام طبع باخت. دایی او را به سمت راست برد و این بار یک جوان بومی گوی سبقت را از بیک زاده ربود تا او در نیم فصل راهی ذوب آهن شود.
قرارداد او با ذوب آهن برای نیم فصل دوم لیگ پانزدهم به مبلغ 350 میلیون تومان ثبت شده است درحالیکه یک سال قبل او از ذوبی ها 1/7 میلیارد تومان خواسته بود:«باشگاه ذوب آهن در فصل جدید نقل و انتقالات در چارچوب مقررات تصریح شده توسط وزیر ورزش و فدراسیون فوتبال برای جذب بازیکن حرکت می کند و رقم پیشنهادی مدیربرنامه های بیک زاده برای حضور در این تیم بیش از هفده میلیارد ریال بوده است».
بیک زاده البته برای فصل جدید تیم ندارد و تیمی هم نام او را در لیست خریدش ننوشته. خودش می گوید:«قراردادی که با ذوب آهن داشتم مشروط بود و الان بازیکن آزاد هستم مگر این که باشگاه با من توافق کند. تا الان که هیچ تماسی از سمت ذوبی ها نداشتم اما چند پیشنهاد از سایر تیمها دارم که فعلا ترجیح دادم تصمیمی نگیرم».
به نظر می رسد که آمادگی بدنی این فصل بیک زاده را تیم ملی خواهد ساخت چون کی روش همچنان به او علاقه دارد و تلاش می کند بیک زاده را حداقل به یک تورنمنت ببرد اگر مثل جام جهانی 2014 و جام ملتهای آسیا 2015 او در آستانه بازیها مصدوم نشود. شاید هم دوباره قلعه نویی به بازیکن همیشه موردعلاقه و وفادارش روی خوش نشان دهد.
     
آی اسپورت
2016-06-15 12:36:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر