فهرست
رومانی 1 - 1 سوئیس: تساوی به سود خروس‌ها
رومانی 1 - 1 سوئیس: تساوی به سود خروس‌ها

رومانی 1 - 1 سوئیس: تساوی به سود خروس‌ها

آی‌اسپورت- دو تیم رومانی و سوئیس در دیداری سرنوشت ساز از سری رقابتهای یورو 2016 در پاریس به مصاف یکدیگر رفتند. بازی بسیار سریع و تهاجمی از سوی هر دو تیم آغاز شد و هر دو تیم نشان دادند که از انگیزه زیادی برای کسب هر 3 امتیاز این دیدار برخوردار هستند. در دقیقه 18 روی خطای بی مورد لیش اشتاینر، بار دیگر استانکو موفق شد با ضربه تمام کننده خود از روی نقطه پنالتی رومانی را با یک گل پیش بیندازد تا رومانی برای دومین بار متوالی در این مسابقات صاحب پنالتی شود. پس از این گل بازیکنان سوئیس جلو کشیدند اما زرد پوشان رومانی باز هم روی ضد حملات خطرناک نشان می دادند.
بازی در نیمه دوم نیز همچون نیمه اول بسیار سریع و تماشایی آغاز شد. بازیکنان سوئیس برای جبران گل خورده سر و پا حمله بودند و رومانیایی ها نیز سعی در کنترل بازی داشتند. با این حال در دقیقه 57 طلسم دروازه رومانی شکسته شد. مهمدی روی  ضربه کرنر و یک رفت و برگشت، با ضربه تماشایی و خیره کننده خود موفق شد گل تساوی سوئیس را وارد دروازه رومانی کند تا حساب کار 1-1 مساوی شود.

سوئیس: یان سومر، لیخ‌اشتاینر، سفروویچ(بریل امبولو 64)، ژاکا، بهرامی، رودریگوئز، زمایلی(مایکل لانگ 83)، مهمدی، دژورو، فابیو شار، شقیری (شانی تاراشای 91)

رومانی: تاتاروشتنو، رضوان رت (فلیپ 62)، چریچش، چیپچو، پینتیلی(اویدیو هوبان 46)، تورخو، کسرو، پریپتیلا، استانچو( گابریل تروخه 84) ، گریگورو، ساپونارو

گلزنان بازی: بویان استانکو دقیقه 18 برای رومانی و ادمیر مهمدی 57 برای سوئیس

بهترین بازیکن زمین: گرانیت ژاکا از سوئیسکدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-06-15 10:39:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر