فهرست
محمد نوری: مگر می‌شود از برانکو دلخور نباشم؟
محمد نوری: مگر می‌شود از برانکو دلخور نباشم؟

محمد نوری: مگر می‌شود از برانکو دلخور نباشم؟

آی اسپورت - محمد نوری تا پیش از قرارداد با تراکتورسازی منتظر تماس برانکو ایوانکوویچ ماند اما وقتی خبری نشد با تبریزی ها به توافق رسید و قرارداد بست. نوری پس از این ماجرا حرف‌های جالبی زده که در ادامه می خوانید:
 
* شنیدیم تا لحظه آخر هم منتظر تماس پرسپولیسی‌ها بودی؟
متأسفانه نه خبری از مسئولان پرسپولیس شد و نه برانکو! هیچ کس از این باشگاه به من زنگ نزد و به همین خاطر به پیشنهاد تراکتورسازی پاسخ مثبت دادم.
 
* از لحن صدایت به نظر می‌رسد از پرسپولیسی‌ها و برانکو دلخور هستی.
مگر می‌شود از برانکو دلخور نباشم؟ من با وجود آن که هافبک بودم چهارمین گلزن تاریخ پرسپولیس هستم. 4 هفته‌ای می‌شود به ایران آمده‌ام و کوچک‌ترین تماسی برانکو و باشگاه با من نگرفتند. بارها گفتم دوست دارم در پرسپولیس بازی کنم. البته حتماً بنویسید بابت 5، 6 سال حمایت از هواداران پرسپولیس ممنون هستم و خودم را مدیون آنها می‌دانم اما رفتار مسئولان باشگاه با من درست نبود.
 
* چه شد که تراکتورسازی را انتخاب کردی؟
5 پیشنهاد مختلف داشتم و با مربیان و مدیران آنها صحبت کردم. از آنجایی که به سردار آجورلو و آقای قلعه‌نویی اعتماد و اعتقاد ویژه‌ای داشتم و با توجه به اینکه می‌دانم تراکتورسازی چه هواداران پرشوری مثل پرسپولیس دارد به این تیم پیوستم.
 
* محسن بنگر هم تراکتوری شده و...
بله، امسال نفرات خوبی به تراکتورسازی آمدند و اسکلت فصل گذشته هم حفظ شده است. مطمئن باشید ما در لیگ شانزدهم مدعی اصلی قهرمانی خواهیم بود.
 
* در پایان حرف خاصی نداری؟
از قول من بنویسید روزی به پرسپولیس برمی‌گردم چون هر چه دارم از این تیم است اما از امروز بازیکن تراکتورسازی هستم و تمام تلاش خود را به خرج می‌دهم تا این تیم فصل آینده جام بگیرد.
 
منبع: خبر ورزشی
  ۱۲  
آی اسپورت
2016-06-16 00:59:35
نظر دهید

۱۲ نظر
ع ع ب
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۰۶
آقای نوری فصل پیش که پرسپولیس بهت نیاز داشت و کلاس گذاشتی و برای پول بیشتررفتی قطر رو فراموش کردی که حالا توقع داری پرسپولیس و برانکو بذارنت روی سر و حلوا حلوات کنن ؟؟؟؟ خجالتم خوب چیزیه
مهدی
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۰۷
واقعا خیلی پرو تشریف داریا ... پارسال رفتار شما با مدیران و هوتداران درست بود که حالا انتظار داری ... پارسال بهت نیاز داشتیم پیچوندی رفتی ... حالا دیگه نخواستیمت ... جون مادرتم دیگه پرسپولیس نیا ...
-
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۲۷
پارسال که پرسپولیس بهت نیاز داشت ول کردی رفتی. حالا اومدی طلبکاری! عجب رویی!
نیما
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۴۰
روزی که نیازت داشتیم واسه پول ول کردی رفتی حالا که برگشتی انتظار داری چکارت کنیم ؟
-
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۰۶
پارسال مدیریت تازه عوض شده بود و وضعیت باشگاه خوب نبود ولی بخاطر یه مشت دلار رفتی قطر اونم فقط بخاطر 400 هزار دلار یعنی شاید 10% بیشتر از اون چیزی که پرسپولیس بهت میداد چون احساس کردی پولش نقدتر از پرسپولیسه. بزرگ شدن آدابی داره که شما رعایت نکردی
فرشاد4واقعی
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۳۰
همونطوری که دلخوری طرفدارموقعی که رفتی قطرواست مهم نبودالانم دلخووی تومهم نیست برامون خدانکنه توبرگردی پرسپولیس اقای باندباز
محمد
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۳۳
محمد نوری بازیکن خوب،کاپیتان گلزن گلساز اصلا همه کاره پرسپولیس وقتی مربی نمی خوادش چرا باید زنگ بزنن. اصلا تماس بگیرن چی بگن، مگه فصل قبل بازیکن پرسپولیس بود که منتظر تماس بود
هادی
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۴۹
از قول هوداران تراختور به ایشان ابلاغ کنید آخرین بارت باشه اسم پرسپولیس رو میاری...بزرگ تر از تو علی کریمی اومد اینجا سرش رو انداخت بازیشو کرد یکبار دیگه اسم پرسپولیس رو بیاری برو یه پتو بخر که باید رو نیمکت بشینی.
-
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۴
امسال نباید میومدی! باید باهات اینطوری برخورد میشد تا درس عبرتی بشه برای تمام بی معرفتهای تاریخ! برو به سلامت! جات اصلا خالی نیست!
4444 برزو 999999999
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۳
یادته پارسال برامون ناز کردی و دست ما لنگی ها رو تو پوست گردو گذاشتی؟ حالا هم برو هر قبرستونی دوس داشتی/ دراز هستی و بدقواره، نمیخوایمت!
-
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
چه دل خجسته ای داره این بابا!! فک کردی خونه خالست هر وقت دلت میخواد بری هر وقت میخوای بیای؟؟
علی
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۶
آره! شما حق داری دلخور باشی...ولی فصل قبل که برانکو میخواستت و واسه پول راهی امارات شدی نه برانکو و نه هیچ کدوم از هوادارها حق ندارن دلخور باشن....
کمترین جریمه یه فصل دور بودن از پرسپولیسه.....که شاید فصل بعد اگه نیاز به بازیکن مسن بود، جذب بشی.....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر