فهرست
شکست در مذاکره با قطری ها/ امید در اردوی استقلال!
شکست در مذاکره با قطری ها/ امید در اردوی استقلال!

شکست در مذاکره با قطری ها/ امید در اردوی استقلال!

آی اسپورت- امید ابراهیمی برای پیوستن به یک تیم قطری راهی این کشور شده بود اما مذاکرات او با تیم خواهانش به نتیجه نرسیده است. به همین دلیل قرار است این بازیکن شنبه با مدیران باشگاه استقلال جلسه بگذارد و درباره فصل جدید مذاکرات تازه‌ای را آغاز کند.
به طور قطع اگر موضوع جدایی ابراهیمی و پیوستن او به تیم‌های قطری منتفی شده باشد این بازیکن با استقلال قرارداد تازه‌ای را منعقد خواهد کرد. قراردادی که منتج به آرامش ذهنی بیشتر منصوریان خواهد شد و دست و بال او را برای انتخاب بازیکنان خط میانی بازتر خواهد کرد. با توجه به اینکه استقلال از داشتن هافبک دفاعی با تجربه محروم است و ابراهیمی هم فصول زیادی را در لیگ برتر پشت‌سر گذاشته و علاوه برآن 3 فصل را با استقلال سپری کرده، حضورش در استقلال بسیار مفید خواهد بود و بسیاری از دغدغه‌های خط میانی را از بین می‌برد. شنبه‌ای که از راه خواهد رسید به احتمال فراوان امید را در حال عقد قرارداد با استقلال خواهیم دید.
شاید نرفتن به قطر برای این بازیکن نوعی شکست فوتبالی محسوب شود اما بدون شک از دیدگاه استقلالی‌ها نوعی پیروزی است چرا که با جدایی این بازیکن و پیوستنش به تیم‌های قطری استقلال به شدت دچار مشکل می‌شد. البته نباید فراموش کرد که ابراهیمی با باشگاه استقلال اختلاف‌هایی هم دارد. این بازیکن پیش از فینال جام حذفی در تمرین‌های تیمش شرکت نکرد و اعتراضش به نحوه پرداخت‌ها را به رخ کشید تا اینکه وعده مسوولان باشگاه منجر به بازگشتش شد. چنانچه همان وضعیت وجود داشته باشد و باشگاه استقلال نتواند پولی را که تعهد کرده، به این بازیکن بپردازد بدون شک تمدید قرارداد با این بازیکن بسیار دشوار خواهد بود و باید دید که امید آیا حاضر است بدون دریافت مطالبات فصل پیش خود قراردادش را با باشگاه استقلال تمدید کند یا خیر. شنبه روز سرنوشت‌سازی برای استقلالی‌ها خواهد بود.  
     
آی اسپورت
2016-06-16 09:26:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر