فهرست
پیغام برانکو به نورمحمدی: فعلا صبر کن
پیغام برانکو به نورمحمدی: فعلا صبر کن

پیغام برانکو به نورمحمدی: فعلا صبر کن

آی اسپورت-  کلاف پیچیده بهترین واژه برای توصیف خط دفاع پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات است. برانکو که پایان فصل عذر سه مدافع باتجربه تیمش به نام‌های محسن بنگر، رضا نورمحمدی و مایکل اومانیا را خواست، خیلی زود سراغ شجاع خلیل‌زاده رفت تا او را از چنگ سپاهان در بیاورد. تلاش چند روزه برانکو و باشگاه پرسپولیس اما به بار ننشست. سپاهان رضایت نداد برای جدایی مدافع تیمش و شجاع هم به ناچار اصفهان ماند تا زیر نظر عبدا... ویسی بازی کند. داستان شجاع که تمام شد، برانکو سراغ مرتضی پورعلی‌گنجی رفت. آن هم با پشتوانه‌ای مالی به نام حسین هدایتی. مذاکره‌ها با مدیر برنامه پورعلی‌گنجی انجام شد اما به سرانجام نرسید. مدافع ملی‌پوش تاکید کرد که فعلا برنامه‌ای برای بازگشت به لیگ ایران ندارد.

پس برانکو ماند و یک لیست بلندبالا که موفق به جذب هیچ یک نشده. در همین حین بود که باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت حسین کنعانی‌زادگان را فرا بخواند و با مدافع سابقش مذاکره کند. مدافعی که از نظر مسوولان باشگاه، یک فصل دیگر قرارداد داشت و باید پیراهن این تیم را می‌پوشید.

پرسپولیس مشخص نشد که کجای ماجرا را اشتباه رفته بود که حسین کنعانی‌زادگان به یکباره حکم آزادی‌اش را از سازمان لیگ دریافت کرد و برای مدیران این تیم خط و نشان کشید. آن هم با حضور در باشگاه استقلال، مذاکره با منصوریان و افشارزاده و سپس امضای قرارداد و گرفتن عکس یادگاری.

فرار کنعانی‌زادگان از دست پرسپولیس، تمام تفکرات برانکو را نقش بر آب کرد. او که امیدوار بود از سیدجلال، لوکا ماریچ و کنعانی‌زادگان در خط دفاع استفاده کند، ناگهان یکی از آنها را از دست رفته دید تا کار برایش دشوارتر از هر زمان دیگری شود.  از طرفی جست و جو برای یافتن مدافعی در حد و اندازه‌های پرسپولیس، کاری سخت و البته بیهوده است. پس می‌ماند یکی دو راهکار که به نظر می‌رسد مسوولان پرسپولیس و برانکو آن را مد نظر قرار داده‌اند.

راهکار اول، مذاکره دوباره با مرتضی پورعلی‌گنجی است. مدافع 24 ساله‌ای که یک بار به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ منفی داد اما این احتمال وجود دارد که او این بار چراغ سبز نشان بدهد و راضی به پوشیدن پیراهن پرسپولیس شود. اتفاقی که بعید است و احتمالش اندک. در روزهایی که پرسپولیس دنبال جذب مدافعان طراز اول فوتبال ایران بود، محسن بنگر با ناراحتی این تیم را ترک کرد، با تراکتورسازی به توافق رسید و پای برگه قرارداد با تبریزی‌ها را امضا کرد. بنگر که تصورش را نمی‌کرد پرسپولیس به راحتی آب خوردن، کنعانی‌زادگان را از دست بدهد، زودتر از حد تصور تیم آینده خود را انتخاب کرد و به نوعی ضربه‌اش را هم خورد.

شاید اگر در مقطع کنونی، محسن بنگر بازیکن آزاد بود برانکو تصمیم به تمدید قرارداد با او می‌گرفت. اتفاقی که باشگاه پرسپولیس هم موافقش بود اما حالا نه از بنگر خبری است و نه تراکتورسازی به راحتی مدافع جدید و باتجربه‌اش را از دست خواهد داد.

پس می‌ماند رضا نورمحمدی که فعلا بدون تیم است و تصمیمی برای فصل آینده اتخاذ نکرده. نورمحمدی که منتظر نشسته و اقدامی نه برای تسویه با پرسپولیس و نه مذاکره‌ با سایر تیم‌ها نکرده است حالا این شانس را دارد تا دوباره از سوی برانکو و مدیران پرسپولیس دعوت به همکاری شود. اتفاقی که بستگی به مذاکره با مرتضی پورعلی‌گنجی و نتیجه آن دارد اما وقوعش نه بعید است و نه دور از انتظار. بخصوص که شنیده می‌شود برانکو به او پیغام داده و از او خواسته فعلا صبر کند و با هیچ تیمی قرارداد نبندد.

امیر اسدی
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-16 04:14:49
نظر دهید

۲ نظر
شاهین
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۷
یکی بیاد بگه این خبر دروغه یکی تکذیب کنه ای خداااااااا ما تا کی باید از دست نورمحمدی حاتمی خون دل بخوریم یه دفعه برانکو بگه سوشا هم وایسه پروفسور التماست میکنم اقای نور محمدی رو بذار بره
-
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۶
ای خدا ای خدا بی تدبیری تا کجا بنگر با تعصب رو گذاشتن رفت حالا این بازیکن پر اشتباه و عصبی و غرغرو رو میخوان برگردونن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر