فهرست
آلمان 0 - 0 لهستان: صلح دشمنان قدیمی
آلمان 0 - 0 لهستان: صلح دشمنان قدیمی

آلمان 0 - 0 لهستان: صلح دشمنان قدیمی

آی‌اسپورت-   تیم ملی آلمان در دومین دیدارش در رقابت های یورو 2016 مقابل لهستان با تساوی بدون گل متوقف شد. آلمانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی صاحب دو موقعیت پیاپی شدند اما ضربات ‏ماریو گوتزه و یوناس هکتور راهی به چهارچوب دروازه  فابیانسکی نداشت.‏در ادامه بازی متعادل تر شد و در دقیقه 21، لهستانی توانستند اولین موقعیت شان را روی همکاری ‏لواندوفسکی و میلیک ایجاد کنند اما تکل بلند هوودس و هوملس، مانع از به خطر افتادن دروازه نویر روی ‏ضربه لواندوفسکی شد.‏ در دقایق پایانی نیمه اول آلمانی ها بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند از این برتری ‏استفاده کنند و نیمه اول بدون گل به پایان رسید.‏نیمه دوم را با یک حمله سریع از سوی لهستان آغاز شد و چیزی نمانده بود که میلیک روی ارسال ‏گروسیچکی به گل برسد اما او نتوانست ضربه نهایی را به خوبی بزند و توپ از کنار دروازه به بیرون ‏رفت.‏ آلمانی ها خیلی زود به این ضربه واکنش نشان دادند و روی یک حمله سریع، گوتزه صاحب موقعیت شد ‏اما حضور به موقع پازدان، این فرصت را هم از شاگردان لوو گرفت.‏


در ادامه بار دیگر لهستانی ها برای دقایقی بر بازی مسلط شدند و روی دو موقعیت پیاپی، چیزی نمانده بود به گل برتری برسند اما کم دقتی در زدن ضربات نهایی و حضور به موقع مدافعان آلمان، مانع از رسیدن آنها به گل شد. در دقایق پایانی بازی هر دو تیم حملات خطرناکی روی دروازه هم ترتیب دادند. در یکی از این موقعیت ها میلیک در داخل محوطه جریمه آلمان صاحب موقعیت شد اما نتوانست به درستی به توپ ضربه بزند. لحظاتی بعد مسوت اوزیل می توانست برای آلمان گلزنی کند اما ضربه تماشایی او را فابیانسکی به بیرون فرستاد. در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی 0-0 به پایان رسید.
آلمان: مانوئل نویر، یوناس هکتور، بندیک هوودس، متس هوملس، سامی خدیرا، مسوت اوزیل، جولیان دراکسلر(ماریو گومز 72)، توماس مولر، ژروم بوآتنگ، تونی کروس و ماریو گوتز(شورله 66)لهستان: لوکاش فابیانسکی، آرتور ژرژوژک، میکل پازدال، آرکادیوژ میلیک، رابرت لواندوفسکی، گرژکورژ کرچوویاک، کمیل گروژکی (شومیر پیژکو 87)، کمیل گیلیک، ژاکوب بلاژیکوفسکی(بارتوش کاپوستکا 80)، لوکاژ پیژک و کرژوف ماژوفسکی(تاماش جادلوویک 76)


بهترین بازیکن زمین: بواتنگ از آلمان
 
کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-06-16 13:37:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر