فهرست

پرسپولیس به دنبال مدافع خارجی: داستان اومانا تکرار می شود؟

آی اسپورت - فعالیت پرسپولیس در مورد جذب بازیکنان داخلی رو به پایان است و از این به بعد آنها باید روی استخدام بازیکنان خارجی مناسب برای رفع نقاط ضعف باقیمانده تمرکز کنند. در همین راستا شایعه شده که برانکو به مدیران باشگاه گفته یک مدافع از تیم‌های حاضر در یورو2016 خریداری کنند. این مساله در حالت عادی می‌تواند باعث خوشحالی هواداران شود، چرا که به هر حال بازیکنان حاضر در تورنمنتی مثل جام ملتهای اروپا، قاعدتا باید از کف استانداردهای لازم برخوردار باشند.
 با این وجود اگر قرار به بدشانسی باشد، شما حتی می‌توانید از تیم شگفتی‌ساز جام جهانی هم بازیکن بخرید و مهره مورد نظر، انتظارات را برآورده نکند! این دقیقا همان اتفاقی است که برای پرسپولیس در مورد مایکل اومانیا رخ داد.
 مدیران باشگاه در ابتدای لیگ چهاردهم برای پر کردن جای خالی سید جلال حسینی، دست روی مدافع میانی تیم ملی کاستاریکا گذاشتند؛ تیمی که در جام جهانی شگفتی‌ساز شده بود و بازیکنانش در کانون توجهات بین‌المللی قرار داشتند. اما نمایش اومانیا در پرسپولیس چندان خوب نبود.
 به طور قطع اگر پرسپولیسی‌ها بین دونیم‌فصل لیگ پانزدهم پول تسویه حساب با مایکل را داشتند، او را در لیست مازاد قرار می‌دادند. در این شرایط چندان عجیب نبود که این مدافع جایی در پرسپولیس لیگ شانزدهم نداشته باشد. 
حالا باید منتظر ماند و دید خرید احتمالی از یورو کیفیت لازم برای پرسپولیس را دارد یا او هم به سرنوشت اومانیا دچار خواهد شد؟منبع: بانک ورزش
     
آی اسپورت
2016-06-16 22:50:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر