فهرست

انتقام استقلال از پرسپولیس: کاوه فردا آبی پوش می شود؟

آی اسپورت - اینطور که به نظر می رسد استقلالی ها می خواهند انتقام پرسپولیسی شدن وحید امیری را با جذب کاوه رضایی بگیرند. حتما خاطرتان هست که وحید امیری علیرغم توافق ابتدایی با استقلال راهی پرسپولیس شد و انگار قرار است بر عکس این ماجرا در مورد کاوه رضایی انجام بگیرد.
با اینکه مهاجم ذوب آهن با پرسپولیسی ها جلسه داشته و آنها نسبت به حضور این بازیکن در تیمشان اظهار امیدواری کرده بودند اما به نظر می رسد که کاوه راهی استقلال شود. اگر چه علیرضا منصوریان در تمرین دیروز استقلال توضیح ویژه ای در مورد این ماجرا نداد اما سایت کاپ مدعی شده که کاوه چهارشنبه شب و در شرایطی که پرسپولیسی ها منتظر پاسخ نهایی او بودند، با یک استقلالی ها قرار داشته و خروجی جلسه طوری بوده که احتمالا کاوه فردا با استقلال به توافق می رسد.


کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-16 23:07:48
نظر دهید

۴ نظر
پوریا
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
بازار گرمی . با این حرفا می خواد قراردادشو بیشتر کنه . ما از آقای طاهری و ترکاشوند قید همچین بازیکن بی قید و بندی رو بزنن .
-
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۸
جمع کن بابا...همه رو سرکار گذاشتی
برزو گوزو و غوغولی ترتری
پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۶
بابا بخدا عباس زاده خیلی بهتراز اینه
امید
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۲۴
عزیز من امیری کجا با استقلال توافق کرده بود!؟ منصوریان رفته بود سر تمرین تیم ملی التماس و خواهش تمنای این بازیکن را بکنه. امیری و فرشید باقری بعد از پایان لیگ با پرسپولیس به توافق رسیده بودند و قرار بود قرارداد امضاأ بشه که وزیر استقلالی نگذاشت قرارداد ببندند تا تکلیف استقلال بعد از فینال حذفی مشخص بشه. یکماه معطل شدن پرسپولیس فقط باعث شد رقم قرارداد امیری بالا بره . البته فرشید باقری را هم دزدیدند. کاوه هم بره استقلال واسه ما مهم نیست چون همچین بازیکن تاپی هم نیست. البته به احتمال زیاد میره استقلال چون اگه میخواست بیاد پرسپولیس، زیر قولش نمیزد و میومد قراردادش را امضا می کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر