فهرست
پیش‌بازی ایران-امریکا، لیگ جهانی/ هشت نکته برای بازی ششم!
پیش‌بازی ایران-امریکا، لیگ جهانی/ هشت نکته برای بازی ششم!

پیش‌بازی ایران-امریکا، لیگ جهانی/ هشت نکته برای بازی ششم!

آی اسپورت- تیم ملی ایران که اولین بازی خود را در این رقابت ها به برزیل میزبان واگذار کرد باید از ساعت 45 دقیقه بامداد شنبه 29 خرداد رودرروی قهرمان 2 دوره این رقابتها قرار بگیرد.


1
آمریکا در بازی نخست با آرژانتین بازی کرد که در این دیدار موفق شد سه بر یک حریف خود را شکست دهد.


2
تیم های ملی ایران و آمریکا تاکنون پنج بازی را در لیگ جهانی با یکدیگر انجام داده‌اند که ایران در دو بازی پیروز شده و سه بازی را هم به حریف واگذار کرده.


3
آمریکا در سال های 2008 و 2014 موفق شده قهرمان لیگ جهانی شود. این تیم سابقه یک نایب قهرمانی و کسب سه مدال برنز را هم در این لیگ دارد تا به عنوان چهارمین تیم پرافتخار این رقابت ها شناخته شود.


4
این تیم 19 دوره در لیگ جهانی حضور داشته.


5
تیم ملی آمریکا با کسب عنوان قهرمانی جام جهانی 2015 موفق شد سهمیه المپیک 2016 ریو را کسب کند و خودش را در حد مدعی قهرمانی این رقابت ها نشان دهد.


6
این تیم سه بار هم در المپیک قهرمان شده و با سه نایب قهرمانی و سه مقام سومی در رده چهارم پرافتخارترین های المپیک قرار دارد.


7
"جان اسپرو" سرمربی گری آمریکا را بر عهده دارد.


8
متیو آندرسون، آرون راسل، تیلور ساندر، دیوید لی (کاپیتان)، کاویکا شوجی ، ویلیام رید پری، مورفی تروی، میکا کریستنسن ، راسل هولمز، مکسول هولت، گارِت مواگوتوشا، دیوید اسمیت، داستین واتن و اریک شوجی بازیکنان تیم ملی آمریکا در لیگ جهانی 2016 هستند.


نکته ویژه: چهار تیم المپیکی ایران، آرژانتین، برزیل و آمریکا در هفته اول لیگ جهانی 2016 هم گروه هستند و بازی های این گروه به میزبانی ریو برزیل برگزار می شود.
     
آی اسپورت
2016-06-17 01:18:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر