فهرست
استتوس: بیچاره تهرانی‌ها!
استتوس: بیچاره تهرانی‌ها!

استتوس: بیچاره تهرانی‌ها!

۱. در دور اول مراسم واگذاری امتیاز باشگاه نفت تهران، ملوان بندرانزلی سقوط کرده، برنده می شود! می دانید دیگر در این واگذاری ها معمولا طرفین ماچ به هم نمی دهند و پول می دهند. جالب است ملوانی برنده مزایده می شود که در تمام فصل گذشته فریاد واویلا پول نداریم مسوولان این باشگاه گوش فلک را کر کرده بود، اما حالا در امر خرید امتیاز باشگاه دیگر، پیش قدم هستند و برنده از رقابت بیرون می آیند و ... باز هم دست تاج درد نکند با این واگذاری مخالفت کرد و اجازه نداد انتقال صورت بگیرد.

۲. آقای دنیا مالی که عضو هیت مدیره ملوان است، برای این واگذاری نهایت تلاش خود را به کار گرفت. تا اینجا کار اشتباهی صورت نگرفته است. طرف رییس هیت مدیره ملوان است، باید هم این کار را بکند. اما فاجعه آنجا به بار می آید که آقای دنیا مالی عضو شورای شهر تهران است. لابد می دانید کسی که عضو شورای شهر است نهایت تلاشش را برای ساکنان آن شهر به کار می گیرد. اقای دنیا مالی به اشتباه یا درست از تهران نامزد شورای شهر شده است، نه از انزلی. پس چرا برای انتقال امتیاز یک تیم تهرانی به شهر انزلی خودش را به در و دیوار می زند؟


۳. بیچاره مردم تهران که کسانی مثل رضازاده و دنیا مالی باید برایشان تصمیم بیگرند. آدمهایی بی هیچ تعلق خاطر به تهران. آدمهایی با دوز بالای عرق به زادگاه و البته موارد دیگر. بیچاره مردم تهران که قالیباف شهردارشان است ... بیچاره تهرانی ها. حتمن تهرانی ها در انتخاب این افراد نقش داشته اند، اما مساله فقط این نیست.

سحر طلوعی
  ۸  
آی اسپورت
2016-06-17 02:43:03
نظر دهید

۸ نظر
-
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۵۱
لیاقت تهرانیا همینه
فراز
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۵۷
آخ که چه مطلب جگر سوزی بود....
هادی
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۲۴
بیچاره تهرانیها که نفت بابد از جنوب استخراج میشه و تو تهران تیمداری کنه...بیچاره...جرات داری بچاپ
استاد
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۵۵
همچین تهران هم کم امکانات نداره خیلی از مردم بدبخت ایران نهایت سفر اروپا گردیشون تهرانه ، خیلی که میگم منظورم دهات و روستا ها نیست مردم مراکز استان ها هست ازبس توزیع تو ایران عادلانه بوده
-
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۵۷
این مردم تهران که شما می گید، اکثرشون همشهریای رضازاده و دنیامالی و ... هستند. تهرانی مدتهاست که تو تهران غریبه
سعید
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۶
بیچاره انزلی چی ها که شهرشون بندر ازاد میشه اما یک ریال از سودش تو انزلی نمی مونه و سرازیر میشه به تهران بیچاره انزلی چی ها که با این همه طرفدار سی ساله از بی پولی می نالند اما توی تهران تیم های بی هویت و بی تماشاگر از خزانه دولت تیم های میلیاردی می بندند بیچاره جنوبی ها که نفت از اونجا استخراج میشه اما نفت آباداشون همیشه بی پوله در حالیکه نفت تهران قراردادهای میلیاردی می بسته راستی مگه تهران نفت داره?
عباس
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۳۶
اونی که نوشته نفت تو جنوب استخراج میشه و فلان مگه تو ابادان همین وزارت نفت تیم نداره؟ اون دیگه بی عرضگی شماست که تیمتون همیشه اسانسوره مدیریت رو از تهرانی ها یاد بگیرین که نفت رو کردن از قدرت های ایران راجع به مقاله هم که حرف دل بود دمت گرم سحر
عباس
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۳۷
در ضمن دم مهدی تاج گرم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر