فهرست
پیش بازی بارسلونا - گرانادا؛ چمپیونزلیگ را فراموش کن
پیش بازی بارسلونا - گرانادا؛ چمپیونزلیگ را فراموش کن

پیش بازی بارسلونا - گرانادا؛ چمپیونزلیگ را فراموش کن

آی اسپورت- گرانادا و بارسلونا در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که مدافع عنوان قهرمانی لالیگا، قصد دارد با پیروزی، حذف تلخ از لیگ قهرمانان را فراموش کند.

آبی و آناری پوشان، هفته ی گذشته مقابل اتلتیکو مادرید در بازی برگشت یک چهارم لیگ قهرمانان 1-0 شکست خوردند و در مجموع با نتیجه ی 2-1 از این رقابت‌ها کنار رفتند.

شاگردان مارتینو همچنین در جدول لالیگا یک امتیاز از اتلتیکو عقب هستند و دو امتیاز از مادریدی ها بیشتر دارند و تنها 6 بازی تا پایان لیگ باقی مانده است.

کوچکترین لغزشی ، می‌تواند برای بارسا بسیار گران شود، و این درحالیست که آنها باید به مصاف اتلتیکو، ختافه، و آلمریا بروند که رقبای سختی برای این تیم محسوب می‌شوند.

ولی گرانادا، رقیب آسانی برای بارسا به حساب می‌آید. آنها سال 2011 پس از 35 سال به لالیگا صعود کردند و از آن پس در 5 بازیشان با بارسا، در همه ی دیدارها شکست خورده‌اند.

بازی رفت در نوکمپ با نتیجه ی 4-0 به نفع بارسا به پایان رسید ولی مدافع گرانادا، دیمیتری فولکویر مصر است که تیمش هیچ ترسی ندارد.

او گفت: "بارسلونا تیمی بزرگ با بازیکنانی بسیار خوب است. ولی آنها همچنان انسان هستند و نباید از آنها بترسیم.

حذف آنها از لیگ قهرمانان برای ما اهمیتی ندارد

تمام تمرکز ما روی بازی شنبه است و تمام تلاشمان را برای کسب تساوی یا پیروزی انجام خواهیم داد."

گرانادا 3 بازی اخیر خود را با شکست پشت سر گذاشته و در معرض سقوط به دسته ی پایین تر قرار دارد.

مردان آلکارز تنها سه امتیاز با منطقه ی سقوط فاصله دارند و به کسب نتیجه در این بازی چشم دوخته اند.

گرانادا، بدون بازیکن مصدومی پا به این دیدار می‌گذارد و این در حالیست که تیم مهمان، والدس، پیکه و پویول را در لیست خود قرار نداده است.

روز چهارشنبه، فینال کوپا دل ری بین رئال مادرید و بارسلونا برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود مارتینو تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد کند.

     
آی اسپورت
2014-04-12 09:59:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر