فهرست
مایلی‌کهن در یورو طرفدار کدام تیم است؟ تیم بدون خالکوبی!
مایلی‌کهن در یورو طرفدار کدام تیم است؟ تیم بدون خالکوبی!

مایلی‌کهن در یورو طرفدار کدام تیم است؟ تیم بدون خالکوبی!

آی اسپورت- محمد مایلی‌کهن با این که این روزها در شمال مشغول ساخت و ساز ویلاست اما بازی‌های یورو را دنبال می‌کند. شاید برایتان جالب باشد که او طرفدار کدام تیم است. مایلی‌کهن طرفدار آلمان است. او برای این طرفداری دلیل جالبی هم دارد!"من طرفدار همه تیم‌ها هستم. البته شخصیت تیمی آلمان را خیلی دوست دارم. این تیم در همه زمینه‌ها قابل تحسین است. از نظر قیافه بازیکنان گرفته تا تلاش بازیکنان و همدلی‌شان. چند بازیکن آلمان را می‌بینید که خالکوبی داشته باشند؟ فقط بوآتنگ خالکوبی دارد که او هم بازیکن دورگه‌ای است."
البته مایلی‌کهن حتی از فرصت بازی‌های یورو هم برای انتقاد از کی‌روش استفاده می‌کند:" من در این مورد که چه تیمی قهرمان می‌شودفکر نمی‌کنم سعی می‌کنم از دیدن بازی‌ها لذت ببرم. تیم آلبانی که محلی از اعراب در فوتبال دنیا ندارد در دقیقه 90 به فرانسه که میزبان مسابقات است بازنده می‌شود یا تیم ایسلند را ببینید چقدر خوب بازی می‌کند آن وقت ما یک ربع مقابل آرژانتین در جام جهانی خوب بازی کرده‌ایم به به و چه چه می‌کنیم. اصلا ما چرا نباید آرژانتین را ببریم؟ اگر قرا راست به آرژانتین ببازیم، بهتر است که با مربیان ایرانی بازنده شویم یا مربیان خارجی که کمتر برای ما کلاس می‌گذارند و نگاه بالا به پایین ندارند. یکی از گران‌ترین مربیان را آورده‌ایم. 5 سال هم تیم را در اختیارش گذاشته‌ایم الان هم که در ایران نیست."
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-17 05:06:21
نظر دهید

۴ نظر
محمد
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۰۹
میگه چرا باید به آرژانتین ببازیم.شما به امید ژاپن نباز نمیخواد ارژانتین رو ببری
-
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۰۶
زر مفت میزنه باز.
-
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۵۷
این به تپه های پشتش نگاهی نمی کنه
مجید
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۲۵
همون عشق ات رئیس دولت قبل که 700میلیارد دلار پول بی زبون که میشد با اون ایران رو را 10 آلمان با هاش ساخت وکشور رو به خاک سیاه کشاند مگه ایرونی نبود....ببین حال وروز مملکت رو بعد پرچم نژادپرستی رو بلند کن....کاش میشد چند تا برنامه ریز و اقتصادان و آدم سالم رو هم از خارج وارد کرد جناب رانتخوار.... این ممد مایلی آلمان رو به خاطر پیشینیه نژاد
پرستی اون کشور دوست داره نه....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر