فهرست
گزارش/ سرنوشت ایرلند بعد از بازی با آلمان چه می شود
گزارش/ سرنوشت ایرلند بعد از بازی با آلمان چه می شود

گزارش/ سرنوشت ایرلند بعد از بازی با آلمان چه می شود

آی اسپورت- با پیروزی ایرلند مقابل اوکراین و تساوی لهستان و آلمان حالا شانس این تیم برای صعود به مرحله حذفی یورو 2016 بسیار زیاد است. در این مطلب راه های صعود ایرلند به مرحله حذفی را بررسی می کنیم.
ایرلند شمالی آلمان را شکست دهد
شروع مطلب با ایده آل ترین روش. اگر ایرلند آلمان را شکست دهد می تواند با 6 امتیاز در گروهش صدرنشین شود. آنوقت اگر لهستان اوکراین را شکست دهد، 7 امتیازی می شود و در صدر و بعد از این تیم ایرلند قرار می گیرد. اگر این اتفاق بیفتد ایرلند دوم می شود و باید با تیم دوم گروه A یعنی یکی از تیم های فرانسه، سوییس، رومانی یا آلبانی بازی کند. اگر هم صدرنشین شود که باید با یکی از تیم های سوم بازی کند.
ایرلند شمالی با آلمان مساوی کند
شاید بیشترین امید برای ایرلندی ها متوقف کردن قهرمان جهان باشد. بدون توجه به نتیجه به دست آمده از بازی اوکراین و لهستان، ایرلند شمالی با 4 امتیاز سوم می شود و این شانس را دارد تا در مقایسه با 2 تیم دیگر از گروه های دیگر که سوم شده اند، بهتر عمل کند و به دور حذف صعود کند.
اما اگر اوکراین بتواند لهستان را شکست دهد و لهستانی ها 4 امتیازی بمانند، به لطف بازی رو در رو بالاتر از ایرلند قرار می گیرند.
آلمان بتواند ایرلند شمالی را شکست دهد
حتی اگر آلمان آن ها را شکست دهد، رتبه سومی برای ایرلند شمالی تضمینی است. برد مقابل اوکراین یعنی این که تیم بازنده هر نتیجه ای غبر از برد بگیرد، قطعا امتیار کمتری از شاگردان مارتین اونیل کسب می کند. هرچند با این امتیازات ایرلند شمالی 3 امتیازی می ماند و باید شرایطش با 5 تیم رده سومی دیگر گروه ها مقایسه شود و برای صعود باید نسبت به آن ها برتری داشته باشد. اگر ایرلند شمالی با این روش به دور بعدی صعود کند، باید با صدرنشین گروه A، B یا D بازی کند. تیم هایی هم که بیشترین شانس را برای حضور در صدر این گروه ها دارند فرانسه میزبان، اسپانیا که مدافع عنوان قهرمانی است و انگلیس، صدرنشین فعلی گروه، هستند.
 کد خبر 9404
     
آی اسپورت
2016-06-17 06:42:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر