فهرست
مشکل حدادی فر و ذوب آهن چیست؟/ همه چیز
مشکل حدادی فر و ذوب آهن چیست؟/ همه چیز

مشکل حدادی فر و ذوب آهن چیست؟/ همه چیز

آی اسپورت- حالا حتی اگر استقلال هم بی خیال جذب قاسم حدادی فر بشود، خود این بازیکن تمایلی برای ادامه حضور در ذوب آهن ندارد. حدادی فر زمانی خود را پسر ذوب آهن می نامید ولی چه اتفاقی افتاد که حالا اینطور مصر است این تیم را ترک کند؟
سعید آذری
حدادی فر هنوز مصاحبه های بعد از شکست عجیب ذوب آهن از گسترش فولاد را فراموش نکرده است. ذوبی ها در آن بازی برد 3 بر یک را با باخت 4 بر 3 عوض کردند. بعد از بازی با بنیادکار بود که حدادی فر بالاخره مصاحبه کرد و حرفهای تندی زد:«در این 14، 15 سال اخیر همیشه سعی کردم بهترین بازی را برای ذوب آهن انجام بدهم. متاسفانه بعد از بازی با گسترش فولاد تبریز روزهای سختی را پشت سر گذاشتم. بعضی از مسئولان باشگاه عنوان کردند که مشکل تیم من هستم و نباید در ترکیب باشم. خودشان شاهدند طی سالهای اخیر از چه پیشنهادهایی گذشتم و در ذوب ‌آهن ماندم. مگر من چه کار کردم که این هجمه را علیه من به راه انداختند؟ بعد از باخت به گسترش فولاد من را عامل اصلی ناکامی تیم قلمداد کردند. منظورم کادر فنی نیست، برخی از مسئولان باشگاه است. این در حالیست که من قبلا قهرمان ملی بودم و آقایان از افتخارات ملی ‌ام صحبت می‌ کردند. نمی ‌دانم چرا اما احساس می‌ کنم عده ‌ای با من روراست نیستند و حرف‌ هایی که پشتم می ‌زنند با صحبت ‌هایی که در حضورم انجام می ‌دهند تفاوت دارد. افرادی از من انتقاد کردند که به هیچ وجه فوتبالی نیستند. اگر این صحبت ‌ها توسط افراد فوتبالی انجام می ‌شد قضیه طور دیگری بود اما موضوع ناراحت‌ کننده این است که آدم ‌های غیرفوتبالی این مسایل را مطرح می ‌کنند. اهل گلایه نبودم ولی درنهایت صبرم تمام شد. بهتر است مسئولان در پایان فصل اجازه بدهند از ذوب ‌آهن بروم. امیدوارم به من کمک کنند تا جدا شوم و جایی بازی کنم که دیگر مجبور نباشم این شرایط و این صحبت ‌ها را تحمل کنم. این شایعه مطرح شده که کادر فنی از من انتقاد کرده درصورتیکه این موضوع صحت ندارد. به‌ هیچ عنوان اعضای کادر فنی از من انتقاد نکردند و بازهم می‌ گویم که‌ ای کاش بعضی ‌ها مثل گل‌ محمدی صاف و ساده بودند و حرف‌ های ‌شان را تغییر نمی ‌دادند». اما چه کسی حدادی فر را قهرمان ملی خطاب کرده بود؟ سعید آذری که گفته بود:«حدادی فر یکی از باارزش ‌ترین بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن است و در تمامی موفقیت ‌های یک دهه اخیر فوتبال ذوب آهن در عرصه ‌های ملی و بین المللی نقش بسزایی داشته و بدون تردید این بازیکن در خانه خود خواهد ماند و اجازه انتقال او را نخواهیم داد. قاسم حدادی فر از خانواده بزرگ کارخانه ذوب آهن محسوب می ‌شود و این افتخار را باشگاه ذوب آهن دارد که از این بازیکن با اخلاق و ملی پوش در ادامه راه رو به رشد خود استفاده بهینه نماید».
مسایل مالی
قرارداد فصل قبل حدادی فر با ذوب آهن طبق آنچه در سایت سازمان لیگ ثبت شده، یک میلیارد تومان است. او یک سال دیگر با ذوب آهن قرارداد دارد ولی باشگاه به دلیل مشکلاتش حاضر نیست بیش از 750 میلیون تومان به حدادی فر بدهد. مشکلات اقتصادی کارخانه ذوب آهن به قدری است که مدیرانش به تیمهای زیرمجموعه اعلام کرده اند این فصل نه تنها از افزایش قراردادها خبری نیست که باید تیمها 25 درصد کاهش بودجه هم بدهند. به همین دلیل بود که قرارداد گل محمدی به جای یک میلیارد با 800 میلیون تمدید شد و البته ذوبی ها چندان در بازار حضور ندارند. حدادی فر گفته حداقل 1/2 میلیارد می خواهد (و استقلال حاضر است با کمال میل این رقم و حتی بیشترش را بپردازد) و این رقم 450 میلیون تومان با رقم مدنظر ذوب آهن فاصله دارد.
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-17 07:30:57
نظر دهید
۲ نظر
علی کچـــل
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۳۴
بوی پول به دماغش خورده ...
دنبال دلیل الکی میگرده که بکنه بره ...
-
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۴۸
دیده اس تق لال به بازیکن 300 میلیونی ، میلیاردی میده به خودش گفته بره تیغشون بزنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر