فهرست
پیش بازی تاتنهام - وست بروم: سفیدها به چمپیونزلیگ فکر می کنند
پیش بازی تاتنهام - وست بروم: سفیدها به چمپیونزلیگ فکر می کنند

پیش بازی تاتنهام - وست بروم: سفیدها به چمپیونزلیگ فکر می کنند

آی اسپورت- به گزارش هفته ی گذشته ی سایت گل، تیم شروود، سرمربی تاتنهام در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد و بازی روز دوشنبه ی این تیم، تحت تاثیر این خبر قرار گرفته بود.

از لوییس فن خال به عنوان محتمل ترین جایگزین شروود یاد می‌شود ولی نمایش استثنایی آدبایور در مقابل ساندرلند، باعث شد تا تاتنهام، 5-1 این تیم را در هم بکوبد و حالا دنیل لوی، چاره ای جز حمایت از سرمربی تیمش ندارد.

این مهاجم سرکش، در دوران حضورش در تیم‌های آرسنال، منچسترسیتی و موناکو، اغلب با مربیان خود به مشکل برخورده و تنها در رئال مادرید بود که با ژوزه مورینیو، رابطه ی خوبی داشت.

پس از روی کار آمدن شروود به جای بواس، آدبایور از نیمکت به ترکیب اصلی منتقل شد و توانست در 19 بازی، 13 گل به ثمر برساند و تاثیر بسزایی در نتایج این فصل تاتنهام داشته باشد.

او در مصاحبه ای اعلام کرد که شروود او را "بار دیگر به زندگی برگردانده" و از سرمربی خود تشکر کرد.

تاتنهام در رده ی ششم جدول قرار گرفته و 5 امتیاز با آرسنال رده چهارمی فاصله دارد. آنها برای کسب سهمیه ی اروپا، باید تمامی بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر بگذارند.

وست بروم اما، شرایط کاملا متفاوتی دارد. انها با حضور سرمربی اسپانیایی خود، قصد دارند فاصله ی خود با منطقه ی سقوط را بیشتر کنند.

مل، سرمربی این تیم که جانشین استیو کلارک شد، تیمش را در رده ی 16 جدول می‌بیند و توانسته در 4 بازی اخیر خود، دو پیروزی کسب کند.

ترکیب وست بروم از زمان روی کار امدن مل ثابت بوده و با وجود مصدومان متعدد، وی نتایج بدی نگرفته است.

کریس برونت، بیلی جونز، جیمز موریسون جونز و زولان گرا از مصدومین این تیم هستند و جونز و یاکوب، شرایط بازی را پس از مدت‌ها پیدا کرده‌اند.

روبرتو سولدادو، جان ورتوگن، کایل واکر، لاملا و کاپوئه نیز به دلیل مصدومیت در لیست تاتنهام حضور ندارند.

     
آی اسپورت
2014-04-12 10:09:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر