فهرست
باقری در مسیر جمشیدیان، محمدی و مبعلی/ استقلال سابقه دار
باقری در مسیر جمشیدیان، محمدی و مبعلی/ استقلال سابقه دار

باقری در مسیر جمشیدیان، محمدی و مبعلی/ استقلال سابقه دار

آی اسپورت- فرشید باقری، اولین سوژه فصل نقل و انتقالات بود. بازیکنی که می گفتند کارش برای پیوستن به پرسپولیس تمام شده ولی درنهایت پیراهن استقلال را در دست گرفت، کنار افشارزاده عکس یادگاری انداخت و با قراردادی 2 ساله آبی پوش شد تا دومین خرید این تیم بعد از بختیار رحمانی لقب بگیرد. استدلال کادر فنی آبی ها هم این بود که روزبه چشمی به نیم فصل اول نمی رسد، خرسندنیا در لیست فروش است و ابراهیمی هم نمی ماند پس آبی ها نیاز به یک هافبک دفاعی دارند.
حالا کمتر از یک ماه از آن روز گذشته و شایعه فسخ قرارداد باقری با استقلال بیشتر از همیشه به گوش می رسد. امید ابراهیمی در یک قدمی تمدید قراردادش است و منصوریان هنوز هم بازیکن جدید می خواهد و پر بودن لیست بازیکنان بزرگسال استقلال باعث شده نام باقری برای ترک استقلال به گوش برسد. این اتفاق به قدری قطعی به نظر می رسد که باقری در تمرین استقلال هم شرکت نکرد درحالیکه دیگر خریدهای این تیم مثل رحمانی، غفوری و زکی پور خودشان را به اولین تمرین رساندند. البته بستن قرارداد با یک بازیکن و سپس نخواستنش در استقلال تقریبا عادی است.
احمد جمشیدیان
ابتدای لیگ سیزدهم با قراردادی 2 ساله به استقلال پیوست ولی نتوانست چندان بازی کند. قول داد نبودنش را در لیگ بعدی جبران کند ولی استقلال در آخرین ساعات نقل و انتقالات بالاخره سپاهان را برای صدور رضایتنامه یعقوب کریمی راضی کرد. حالا استقلال 19 بازیکن بزرگسال داشت و لیستی 18 نفره. درحالیکه همه می گفتند نام خرسندنیا یا کریمیان و حتی کرار از فهرست خط می خورد قرعه به نام جمشیدیان افتاد.
ایمان مبعلی
قرارداد 2ساله اش با استقلال تمام شده بود ولی با حضور قلعه نویی، هر دو نفر علاقه مند بودند به همکاری شان ادامه بدهند. مبعلی قراردادش را تمدید کرد و با استقلال به اردوی ترکیه رفت. همه چیز عادی بود که ناگهان کرانچار با فابیو جان واریو به مشکل خورد و هافبک برزیلی را از سپاهان اخراج کرد. استقلال بلافاصله مو بلوند برزیلی را خرید و مبعلی وقتی این اتفاق را دید درنهایت طی توافقی دوطرفه راهی پیکان شد.
محمد محمدی
درست مثل مبعلی. با استقلال به اردوی ترکیه رفت ولی وقتی تیم برگشت، او به باشگاه رفت و تقاضای خروج کرد و درنهایت هم این اتفاق رقم خورد. اگر محمدی از استقلال نمی رفت، جای خالی در لیست بزرگسالان تیم ایجاد نمی شد که فرهاد مجیدی برگردد.
مهدی خیری
به عنوان یک بازیکن جوان به استقلال لیگ هشتم پیوست. خیری با استقلال به اردوی ترکیه رفت و قرار شد یکی از بازیکنان اصلی تیم قلعه نویی باشد اما وقتی استقلال به تهران برگشت، خیری با واسطه قرار دادن ملاحی، از استقلال رفت و به صبا پیوست.
  ۳  
آی اسپورت
2016-06-17 08:44:16
نظر دهید
۳ نظر
-
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۷
حالا استقلال توی این نه سال چی بوده؟
-
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۴۵
منصوریان اینو فقط واسه این گرفت که فکر می کرد پرسپولیس دنبالشه. حالا که مطمئن شدن پرسپولیس نمی خواسته ردش کردن رفت. احتمالا الان میرن کمندانی رو می خرن!
-
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۴۵
بازیکن گرفتن از روی لیست دیگرون همچین عواقبی هم داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر