فهرست
چک 2 - 2 کرواسی: چک برگشت نخورد!
چک 2 - 2 کرواسی: چک برگشت نخورد!

چک 2 - 2 کرواسی: چک برگشت نخورد!

آی‌اسپورت- دیدار دو تیم کرواسی و چک در حالی که با دو گل به سود کرواسی در جریان بود در نهایت با نتیجه دو بر دو به پایان رسید تا چک همچنان در مسابقات باقی بماند.
بازی را مطابق انتظار بازیکنان کرواسی بسیار خوب آغاز کردند. کروات ها با اتکا به خط میانی استثنایی خود همواره توپ و میدان را در اختیار داشتند. با این حال بازیکنان چک در فاز تدافعی مستحکم نشان می دادند و در 20 دقیقه نخست به کروات ها چندان اجازه خودنمایی درون محوطه جریمه خود ندادند.

در دقیقه 37 سرانجام طلسم دروازه چک شکسته شد. ایوان پریشیچ، روی حرکت تماشایی خود از سمت راست با ضربه ای دقیق و تمام کننده از درون محوطه جریمه توپ را دور از دست های پتر چک وارد دروازه کرد تا کرواسی با یک گل پیش بیفتد.در ادامه بازیکنان چک جلو کشیدند اما از توانایی لازم برای تهدید دروازه کرواسی برخوردار نبودند. نیمه اول بازی در نهایت با همان یک گل به سود کرواسی پایان یافت. 
نیمه دوم نیز با برتری کروات ها آغاز شد. آن ها در دقیقه 59 روی حرکت تماشایی راکیتیچ در عمق خط دفاعی از هم گسیخته چک موفق شدند گل دوم را به ثمر برسانند. راکیتیچ در مصافی تک به تک با پتر چک توانست با ضربه چیپ زیبای خود دروازه حریف را باز کند. در دقیقه 65 کرواسی می توانست گل سوم را نیز بزند اما مانژوکیچ با بی دقتی بهترین فرصتش را از دست داد تا بازی همچنان 2-0 پیش رود. 
در دقیقه 76 اما چک توانست اختلاف را کم کند. اسکودا روی سانتر استثنایی روسیچکی با بیرون پا، موفق شد ضربه سر دقیق خود را وارد دروازه کرواسی کند تا حساب کار 1-1 شود. پس از این گل هر دو تیم حملات مختلفی را روی دروازه یکدیگر ایجاد کرند که البته سهم جمهوری چک بسیار بیشتر بود. 
در دقایق پایانی به علت جنجال هواداران کرواسی در پرتاب مواد آتش زا بازی چند دقیقه ای متوقف شد و در نهایت در دقیقه 96 روی خطای هند مدافع کرواسی، چک صاحب یک ضربه پنالتی شد که نسید موفق شد با ضربه محکم خود دروازه را باز کند. در نهایت تلاش دو تیم ثمری نداشت تا بازی با تساوی 2-2 خاتمه یابد.

جمهوری‌چک: پتر چک، توماس سیووک،داوید لیمبرسکی، پاول کدرابک، رومن هوبنیک، توماس روسیچکی، یاروسلاو پلاسیل(توماس نسید86)، لادیسلاو کرژچی، ژفی اسکالاک(جوزف سورال 67)، داوید لافاتا (میلان اسکودا 67) ولادیمیر داریدا


کرواسی: دانیل سوباسیچ، داریو سرنا، دوماژو ویدا، ایوان استرینیچ (سیمه ورسالیکو 98)، ودران کورلوچا،ایوان پریسیچ،  مارسلو بروزویچ،میلان بادلیژ، لوکا مودریچ (متئو کوواچیچ62)، ایوان راکیتیچ(گوردون شیلدنفیلد 97) و ماریو ماندزوکیچ  


ورزشگاه:جفری گیشار سن‌اتین

داور: مارک کلاتنبرگ انگلیسی

گلزنان: ایوان پرسیچ 37 و ایوان راکیتیچ 59 برای کرواسی و میلان اسکودا 76 و توماس نسید 93 برای چک

بهترین بازیکن زمین: ایوان راکیتیچ از کرواسیکدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-06-17 10:54:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر