فهرست
خرید جدید سپاهان از هدف ویژه اش می گوید: حضور در جام جهانی روسیه با پیراهن تیم ملی ایران
خرید جدید سپاهان از هدف ویژه اش می گوید: حضور در جام جهانی روسیه با پیراهن تیم ملی ایران

خرید جدید سپاهان از هدف ویژه اش می گوید: حضور در جام جهانی روسیه با پیراهن تیم ملی ایران

آی اسپورت - دیروز برایتان نوشتیم که دنیل نوروزی یک خرید ویژه برای باشگاه سپاهان است چرا که این مدافع 24 ساله به واسطه پست بازی اش - دفاع چپ - و همچنین رشد در فوتبال اروپا می تواند توجه کارلوس کی روش را به سمت خودش جلب کند.
جالب اینکه خود دنیل هم اعتراف کرده که دلیل اصلی حضورش در فوتبال ایران، بازی در تیم ملی کشور پدری اش است. او به سایت bold دانمارک گفته: آرزویم حضور در جام جهانی است و می خواهم شانسم را برای همراهی تیم ملی ایران امتحان کنم.
سایت bold در گزارشی که درباره خرید جدید سپاهان نوشته به این نکته اشاره کرده که پیش از این شایعاتی درباره احتمال دعوت از او به تیم ملی ایران شنیده می شد اما هیچ وقت کارلوس کی روش یا همکارانش با نوروزی تماس نگرفتند. بازیکنی که خیلی دوست داشت برای تیم ملی دانماکر بازی کند اما هیچ وقت این اتفاق نیفتاد تا حالا او شانسش برای حضور در تیم ملی ایران را امتحان کند.
دنیل درباره فوتبال ایران تحقیق کرده و سطح آن را با سطح سوپرلیگ دانمارک، یکی می داند. او می داند که سپاهان علیرغم نتایج ناامید کننده اش در فصل گذشته، طی سالهای گذشته یکی از قدرتهای فوتبال ایران محسوب می شده و از طرف دیگر پرداختی هایش هم به موقع است تا او این تیم را به عنوان مقصد جدیدش انتخاب کند.
دنیل در دانمارک به دنیا آمده و در این کشور بزرگ شده و شاید در مورد تجربه جدیدش نگران باشد اما او هیچ مشکلی برای حضور در ایران ندارد:" ایران هم کشوری مثل سایر کشورهاست. درست است که فرهنگ این کشور با فرهنگ دانمارک تفاوت دارد اما به آن عادت خواهم کرد. می توانستم در دانمارک بمانم اما نخواستم شانس دعوت به تیم ملی ایران را از دست بدهم"

   کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-06-17 21:42:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر