فهرست
دلخوری پدیده استقلال؛ با این وضع اینجا نمی‌مانم
دلخوری پدیده استقلال؛ با این وضع اینجا نمی‌مانم

دلخوری پدیده استقلال؛ با این وضع اینجا نمی‌مانم

آی اسپورت - علیرضا رمضانی به همان سرعتی که در استقلال پدیده شد و چشم‌ها را خیره کرد با یک مصدومیت سنگین از یادها رفت و هنوز نتوانسته به فرم خوبی که داشت برگردد. اما او از وضعیتش در استقلال هم ناراضی است و از مدیران باشگاه به شدت انتقاد کرده است. بخشی از انتقادات پدیده سابق استقلال را بخوانید:
 
*من دو سال است که در خوابگاه زندگی می‌کنم و در این مدت هم در مورد سختی‌هایی که کشیدم هیچ صحبتی انجام ندادم، چون عاشق استقلال هستم و هیچ وقت دوست نداشتم تیمم وارد حاشیه شود. الان هم حرف‌هایی که می‌زنم حکم درد دل را دارند. من با ادامه این وضعیت نمی‌توانم در استقلال بمانم و امیدوارم مسئولان باشگاه به وضعیتم رسیدگی کنند.
 
*وضعیت خوابگاه استقلال اصلاً خوب نیست و هیچ‌کس حاضر نیست در خوابگاه باشگاه زندگی کند. اینجا امکانات گرمایشی و سرمایشی بسیار ضعیف است و در دو سال گذشته وضعیت من از لحاظ روحیه، استراحت و تغذیه اصلاً مناسب نبوده است. این مشکلات باعث شد چند بار مصدوم شوم و خیلی‌ها بدون اینکه وضعیتم را بدانند از من انتقاد کردند.
 
*این برای اولین بار است که در مورد این مشکلات حرف می‌زنم. مسئولان باشگاه استقلال قول دادند برای من خانه بگیرند تا مادرم را به تهران بیاورم، اما به قول‌شان عمل نکردند. من هم در این دو سال پولی نگرفتم که برای رهن خانه، هزینه کنم. دو فصل قبل که مصدوم شدم، حتی پول هتل را هم خودم دادم و از قرارداد سال گذشته هم فقط 50 درصد گرفتم، آن هم در حالی که مبلغ قراردادم خیلی پایین بود و طوری نبود که بتوانم خودم خانه رهن کنم. زندگی در خوابگاه استقلال واقعاً غیرممکن  است و نمی‌دانم مسئولان استقلال مشکل مرا حل خواهند کرد یا خیر.
 
*من با استقلال قرارداد دارم و در لیست مازاد هم قرار نگرفتم. خیلی تیم‌‌ها چون قرارداد دارم تصور می‌کنند که حتماً می‌مانم، ولی اگر قرار به جدایی باشد، بازیکنی نیستم که بدون پیشنهاد بمانم. در تبریز یا شهرهای دیگر می‌توانم بازی کنم، ولی هرگز دوست ندارم از استقلال بروم، چون عاشق این تیم و هوادارانش هستم. امیدوارم مشکلات من برطرف شود، در غیر این‌صورت مجبورم بر خلاف میلم از استقلال بروم.

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2016-06-17 23:13:43
نظر دهید

۵ نظر
رضا
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۸
تبریز بیایین در خدمتیم
-
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۵۱
حداقل حقوقش رو بدن
4444 برزو 999999999
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۵۵
کاش فقط یک دهم اون پولی رو که وزارت ورزش خرج لنگی ها میکرد خرج استقلال هم میکرد تا این مشکلات رو نداشته باشیم. خدا رو شکر با همین بضاعت کم هم هر سال جزو مدعیان هستیم و قهرمان نشدنمون هم 9 سال متوالی طول نمیکشه!
-
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۲۹
این دوتیم به اندازه هم پول میگیرن ولی توپرسپولیس کسی حق کسی رونمیخوره حق این جوون هاپولی کردن
-
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۲
تو پرسپولیس کسی حق کسی رانمیخوره..چطور بود بازیکنانش چک برگشتی نشون میدادن...یادتون رفته
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر