فهرست
شایعه یا واقعیت؟ علیفر از دنیای گزارشگری خداحافظی می‌کند
شایعه یا واقعیت؟ علیفر از دنیای گزارشگری خداحافظی می‌کند

شایعه یا واقعیت؟ علیفر از دنیای گزارشگری خداحافظی می‌کند

آی اسپورت - علیرضا علیفر گزارشگر معروف فوتبال در چند وقت اخیر دچار حاشیه های زیادی شده که در فضای مجازی سر و صدای زیادی کرده است. پیش از این دابسمش های زیادی از علیفر در رسانه های مجازی دست به دست می شد و در جدیدترین موضوع هم یک کاربر اینترنتی با عوض کردن نام سازنده ورزشگاهی در فرانسه علیفر را به اشتباه انداخت و این موضوع فشار زیادی را به وی وارد کرد. حالا شنیده می شود علیفر به دلیل این اتفاقات قصد دارد از گزارشگری خداحافظی کرده و عطای کار را به لقایش ببخشد. دوستان علیفر اما سعی در این دارند تا او از این موضوع منصرف شود اما علیفر اعلام کرده تحمل این فشارهای زیاد را ندارد و قصد دارد به مربیگری فوتبال بپردازد.
 
علیفر پیش از این اعلام کرده بود که توان سرمربیگری تیم های لیگ برتری را دارد و اظهارات در مورد اشتباه مربیان بزرگ فوتبال دنیا در استفاده از دفاع خطی نیز مدت هاست که نقل محافل فوتبالی است. وی همچنین ادعا کرد که از یکی دو تیم لیگ برتری هم برای مربیگری پیشنهاد دارد و باید دید اتفاقات اخیر بهانه ای برای حضور وی در دنیای مربیگری خواهد شد یا خیر!

کد خبر:9402
  ۷  
آی اسپورت
2016-06-17 23:34:29
نظر دهید

۷ نظر
مسعود
جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۵۳
اَللّهُمَّ اشْفِ کُلَّ مَریضٍ.
ادرسا
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۰۹
خداروشکر.خیلی خبر خوبی بود.کاش خیابانی هم بره
Derrick Rose
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۴۸
شاید کمی استاد علیفر لجباز و یکدنده باشن و سر بعضی مسایل پافشاری کنن مثل شواین اش تای گر یا دفاع خطی و بعضی مسایلی که سلیقه ایه و هر گزارشگری به نوعی به این جور سندروم ها دچارن که اتفاقا بد نیست و خیلی هم خوبه ازنظر من ولی به مساله ای که همه اینروزها بهش مبتلا شدن و جامعه ما کلا تو آمار بالاییه از این نظر موج سواری و استفاده از افکار عمومی تو تصمیم گیریه فردیه.. مثل سایت شما که هر کاربری از ٤ سال پیش میدونه که با چند نفر هرگز میونه خوبی ندارید(سوشا،پیام صادقیان، سرهنگ علیفر و...) البته من موید نقص های هیچکدوم نیستم یا منزه بودنشون. اما بیایم یکبار با خودمون فکر کنیم علیفر نه پس کی؟!
احمدی که همه جمله هاش کلیشه و گپی برداری از عادله ،. یا سی آر سِوِن گفتنهای منزجر کننده ش یا همه دیتا بیس هاش که از رو ورزش ٣ هست و لاغیر،..
یا عادلی که هرگز دیگه هیجان نداره و اسیر حمایتهای کورکورانه اش از تیمهای سهرستانی و پرسپولیس استقلال ستیزی های کریه و لوث شده شه،. (گزارش آخرش تو بازی لیگ و مسخره کردن سوشا و بی تفاوتیش به استرس میلیونها پرسپولیسی و به نوعی خوشحالی ذاتیش از قهرمانی یه تیم شهرستانی و دشمنیش با پرسپولیس و عدم هیجان برای تیمی از شهری که توش زندگی میکنه و او لالا های با خنده و پورخندش،.
یا خواب بودن ماست گونه مزدک تو پنالتی عجیب مسی و پاسی که به سوارز داد و مقایسه ش با نمونه های گزارش همین صحنه تو شبکه های خارجی.. حالا سرهنگ کسیه که داره هیجان میده و بازی سوانسی و کاردیف براش با الکلاسیکو فرقی نداره و یه گزارشگر خارجی رو تو ذهن میاره ولو با اطلاعات بیجا واسرار روی دفاع غیر خطی ،.. حداقلش هیجان داره و تصفه شب از ساعت ٢ ظهر امثال عادل زنده تر و سرحال تره و البته یه تهرانیه ومثل گزارشگرای شهرستانی همیشه حامی تیمهای شهرشه ،. نه کینه و دشمنی. دردلی بود در حمایت از این مرد زحمتکش و باشرف،. با تشکر
علی ف
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۳۶
خیلی هم عالی ایشون بجای رژه رفتن رو مغز بیننده ها میتونه به حرفه اصلیش مربیگری برسه با همین فرمون بره تا دو سال دیگه میتونه مربی بایرن یا بارسلونا بشه مشکل اعصاب و روان مردم و مشکل دفاع تیمهای کل جهان رو یکجا حل کنه .به امید اون روز ...
عباس
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۱۰
عمرا نمیره اگه رفت من از این به بعد با اسم مرید نیلوفر کنگرانی کامنت میذارم
عباس
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۱۰
عمرا نمیره اگه رفت من از این به بعد با اسم مرید نیلوفر کنگرانی کامنت میذارم
مرید نیلوقر کنگرانی
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۱
وا! این قضیه به من و نیلو جه ربطی داره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر