فهرست
نتیجه سخت گیری رضایی؛ توقع بالای هواداران پرسپولیس
نتیجه سخت گیری رضایی؛ توقع بالای هواداران پرسپولیس

نتیجه سخت گیری رضایی؛ توقع بالای هواداران پرسپولیس

آی اسپورت - پس از کش و قوس های فراوان سرانجام توافق نهایی بین پرسپولیس و کاوه رضایی حاصل شده است و مهاجم سابق ذوب آهن فردا برای امضای قرارداد به باشگاه پرسپولیس می رود. با این حال، برخلاف انتظارات خبر پیوستن رضایی چندان هواداران پرسپولیس را خوشحال نکرده است. کاوه یکی از مهاجمان آماده لیگ به شمار می رود و چند باشگاه از جمله استقلال خواهان جذب او بودند و بنابراین، به طور عادی این مسئله و جذب این بازیکن برای پرسپولیسی ها باید بسیار خوشحال کننده باشد اما اتفاقات روزهای اخیر باعث شده که مهاجم جدید پرسپولیس هنوز نیامده هواداران را دلخور کند. پرسپولیسی ها از این ناراحتند که رضایی بر شرطهای خود پافشاری زیادی کرد و در شرایطی که می شد قراردادش هفته پیش و حتی زودتر هم امضا شود اما رضایی تاکید داشت تا 400 میلیون پیش پرداخت خود را دریافت نکند، با پرسپولیس قرارداد نبندد و دیگر شروط خود را هم به پرسپولیسی ها تحمیل کرد.
 
این مسئله البته شاید در فوتبال حرفه ای خیلی مسئله جدید و عجیبی نباشد اما در تیم پر هوادار پرسپولیس، تنها یک حرکت کوچک از این دست کافی است تا هجمه های هواداران آغاز شود. اکنون در فضای مجازی تعدادی از هواداران پرسپولیس حتی ادعا می کنند بازیکنی که برای پرسپولیس شرط می گذارد و ناز می کند اصلا نباید خریداری شود خواه کاوه رضایی باشد که فصل قبل هم گل های زیادی به ثمر نرسانده و خواه هر بازیکن دیگر. به هر حال، کاوه رضایی توانست شروط خود را به سران باشگاه پرسپولیس بقبولاند و بزودی پرسپولیسی می شود اما در این میان هزینه سنگینی هم پرداخت کرده و خود را از چشم هواداران انداخته است، بگونه ای که برای رسیدن به محبوبیت و به دست آوردن دل پرسپولیسی ها احتمالا کار سختی در فصل آتی خواهد داشت.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-06-17 23:52:47
نظر دهید

۲ نظر
Detrick Rose
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۲۳
درمورد مساله کشدار کاوه رضایی توجه به یکی دوتا نکته خیلی ضروریه که خیلی ها ازش غافلن،.
١- کاوه پرسپولیسیه.. کسی که اهل یازار گرمی باشه بعد دوهفته قیمتش درمیاد و به پیشنهاد بهتر پاسخ میده نه کاوه ای که ٣ هفته پیش با یک تیم صحبت کرد و الان هنوزم بهشون پاسخ مثبت نداده چون هنوز درگیر قلبشه،.
٢- مساله مهمتر و اصلی کاوه که هنوزم اونو معلق نگه داشته و کسی بهش اصلا توجهی نمیکنه اینه: مهدی طارمی
کاوه منتظر تعیین تکلیف مهدی طارمیه
چون میدونه تو سال جام جهانی اگه فیکس بازی نکنه تیم ملی رو از دست میده
دقیقا وقتی بختیار رفت استقلال و کاوه رو تگ کرد میتونست فرداش که از قطر برگشت مذاکراتشو جدی کنه و تموم کنه مثل افشین که یه روزه توافق کرد و الان تو تست پزشکیه
پس مطمىنا مساله مهدی طارمی باعث تردید کاوه رضاییه.. مساله ای که هنوزم مشخص نشده و با بازگشت احتمالی آقای گل به پرسپولیس هر مهاجمی تو خاورمیانه ذخیره خواهد شد...
پس بیایم به کاوه حق بدیم نگران باشه،..لطفا انقدر هم بهش انگ بی تعصبی نزنین چون اگه دل با استقلال بود مثل کنعانی و بختیار تا حالا تو تمرینهای منصوریان شرکت کرده بود،. اما دلش با پرسپولیسه و فقط درصورت بعضی اتفاقات ممکنه سر از تیم رقیب دربیا ره،..
-
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۰۵
کاوه رضایی نصف علیپور هم نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر