فهرست
سوژه روز: «کی‌روش»بازها و «آنتی کی‌روش‌ها»ی لیگ
سوژه روز: «کی‌روش»بازها و «آنتی کی‌روش‌ها»ی لیگ

سوژه روز: «کی‌روش»بازها و «آنتی کی‌روش‌ها»ی لیگ

آی اسپورت - مربی قهرمان فصل قبل لیگ امروز صحبت هایی کرد که می تواند نشان دهنده 2 رویکرد متفاوتی هم باشد که فصل آینده در لیگ به رقابت خواهند پرداخت. عبدالله ویسی گفت: ” رابطه من با کارلوس خیلی خوب است و او را دوست دارم. امیدوارم از او بازهم یاد بگیرم. به من گفت اگر لازم باشد که به اصفهان بیایم و کمکت کنم، می آیم.» این صحبت های ویسی در شرایطی انجام می شود که او از مدتها قبل در جلسات تمرینی تیم ملی حضور یافته و یادداشت برداری می کرد و حتی حضور در این جلسات در قهرمان کردن استقلال خوزستان هم موثر بود و سپاهانی ها اکنون ویسی را جذب کرده اند تا این مربی بتواند فصل آینده سپاهان را دوباره به یک مدعی بدل کند.
 
اما تیم ویسی تنها تیم مدعی نیست که مربی اش از علاقه به کی روش سخن می گوید و  اذعان می کند که دوست دارد از سرمربی پرتغالی تیم ملی نکته آموزی کند. شاخص ترین این مربی ها هم البته علیرضا منصوریان است که پس از یک دوره موفق با نفت، اکنون هدایت تیم بزرگ استقلال را برعهده گرفته است. منصوریان هم یکی از ستایش کنندگان دائمی کی روش است و حتی پس از پیروزی نفت برابر پرسپولیس در جدال حساس پایان فصل قبل، این شایعه شکل گرفت که تیم فنی کی روش به منصوریان کمک کرده است. منصوریان حتی در اولین کنفرانس خبری اش به عنوان سرمربی استقلال هم علاقه خود به کی روش را آشکار کرد و گفت: ” کی روش،برادر بزرگ من است.از او خیلی چیزها یاد گرفتم و باز هم به تمرین تیم ملی می روم”.
 
اما علاوه بر این طیف، مربیانی هم هستند که چندان ارتباط خوبی با کی روش ندارند. شاخص ترین این مربیان هم یکی دیگر از استقلالی ها یعنی امیر قلعه نویی است. جنگ ها و بیانیه خوانی های متقابل او و کی روش قطعا به این زودی ها فراموش نمی شود. یکی دیگر از مربیان تیم های مدعی لیگ که در تقابل با کی روش قرار می گیرد هم برانکو است. البته سرمربی کروات مانند قلعه نویی به طور عیان برعلیه سرمربی تیم ملی صحبتی نکرده اما به هر حال برانکو به عنوان سرمربی سابق تیم ملی همواره با کی روش مقایسه شده و در تقابل با او قرار می گیرد. صحبت های اخیر او در مورد حضور ملی پوشان پرسپولیس در تمرینات که کاملا بر علیه برنامه های کی روش بود، هم بر اختلافات او و کی روش دامن زده و آن را آشکارتر کرده است.
 
به این ترتیب در میان چهار مدعی اصلی قهرمانی فصل آینده لیگ یعنی استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان یک نبرد پنهان طرفدار یا ضد کی روش بودن شکل گرفته که البته به دیگر مربیان لیگ هم تسری می یابد و می تواند بر جذابیتهای فصل آینده لیگ بیافزاید.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-06-18 00:00:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر