فهرست
نکته روز: سپاهان صدرنشین جدول خانه تکانی
نکته روز: سپاهان صدرنشین جدول خانه تکانی

نکته روز: سپاهان صدرنشین جدول خانه تکانی

آی اسپورت - عملکرد تیم های لیگ برتری در بازار نقل و انتقالات کاملا متفاوت بوده است. تیمی مثل نفت آبادان هنوز کار خاصی انجام نداده است و در سوی دیگر تیمی مثل سپاهان به گفته سرمربی اش عبداله ویسی تمامی بازیکنان مورد نیازش را جذب کرده است.
به نظر می رسد استقلال، پرسپولیس و استقلال خوزستان هم بیشتر خریدهای خود را نهایی کرده اند. باید به ذوب آهن هم اشاره کرد تیمی که خیلی در بازار به آب و آتش نزده است و احتمالا از همین نفراتی که دارد راضی است. طبیعی است تیم های مثل پرسپولیس، ذوب آهن و استقلال خوزستان تنها به فکر ترمیم نقاط ضعف شان باشند. اما برخی تیم ها یک خانه تکانی عظیم را در دستور کار خود قرار داده اند.
سردمدار این خانه تکانی ها سپاهان بوده است که به نظر می رسد بیش از هفتاد درصد ترکیب اصلی اش را عوض خواهد کرد. قطعا در فصل آینده دروازه بان، دفاع وسط ها و دفاع راست سپاهان تغییر می کند. در خط هافبک و حمله هم سه ، چهار تغییر حتمی است.
تیم‌هایی مثل تراکتورسازی و فولاد هم تغییرات قابل توجهی خواهند داشت اما به پای سپاهان نمی رسند. تیم های تازه به لیگ برتر صعود کرده ماشین سازی، پیکان و صنعت نفت آبادان هم طبیعی است که ترکیب فصل قبل خود را عوض کنند. نفت تهران هم اگر تکلیفش روشن شود و به ملوان هبه نشود قطعا در جدول خانه تکانی در صدر قرار می گیرد چراکه ۹۰ درصد بازیکنان این تیم جدا شده اند.

منبع: وبسایت برنامه 90
     
آی اسپورت
2016-06-18 00:41:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر