فهرست
گزارش روز: انزلی در برزخ
گزارش روز: انزلی در برزخ

گزارش روز: انزلی در برزخ

آی‌اسپوت-  پس از تلاش احمد دنیامالی رئیس هیات مدیره ملوان برای خرید امتیاز نفت تهران آنها موفق شدند در مزایده این باشگاه برنده شوند. خبر بازگشت ملوان به لیگ برتر با استقبال شدید انزلی‌چی‌ها همراه شد، تا جایی که آنها برای جشن و شادی به خیابان‌ها ریختند. باشگاه ملوان هم پس از پیروزی در این مزایده فرهاد پورغلامی را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کرد، تا به نظر همه چیز به خوبی برای انزلی‌چی‌ها پیش برود.

اما انتشار لیست مازاد که تمام بازیکنان بزرگ این تیم یعنی پژمان نوری، مازیار زارع و جلال رافخایی در آن حضور داشتند شوک بزرگی به هواداران ملوان وارد کرد. فرهاد پورغلامی که برای بار دوم سرمربی ملوان شد تمام چهره‌های شاخص این تیم را در لیست خروج قرار داد تا این موضوع با توجه به محبوبیت این بازیکنان، مخالفت‌ها و حواشی زیادی را برای او به همراه داشته باشد.

در ادامه خبر مخالفت شدید مهدی تاج رئیس فدراسیون با انتقال نفت به انزلی و باطل اعلام شدن مزایده فروش این باشگاه باعث شد شرایط در انزلی بحرانی‌تر از قبل شود. این موضوع تا آنجا پیش رفت که امروز تنها چند ساعت قبل از آغاز مراسم معارفه پورغلامی، سرمربی جدید ملوان به خاطر آنچه مشکلات خانوادگی خواند از حضور در این تیم انصراف داد، تا تیمی که خود را آماده حضور در لیگ برتر می‌کرد حالا در برزخی عجیب گرفتار شود. انزلی‌چی‌ها حالا علاوه بر اینکه شانس بازگشت به لیگ برتر را از دست دادند، به خاطر اتفاقات پس از آن در وضعیتی قرار گرفتند که فرصت آماده‌سازی برای حضوری موفق در لیگ یک را هم از دست می‌دهند.کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-18 04:36:24
نظر دهید

۱ نظر
روزبه
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۵۷
استاد تو چرا جوش میزنی ملوان لیگ برتری.کار خیلی وقته تموم شده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر