فهرست
لوو درباره شرایط آلمان: من را به خنده نیندازید
لوو درباره شرایط آلمان: من را به خنده نیندازید

لوو درباره شرایط آلمان: من را به خنده نیندازید

آی اسپورت- لوو در کنفرانس مطبوعاتی اش درباره مسائل مختلف صحبت کرده.


ضعف آلمان در خط حمله
هفته گذشته همه می خواستند درباره خط دفاعی صحبت کنند. حالا هم درباره خط حمله. من فکر نمی کنم ما مشکلی داشته باشیم، آن هم فقط چون یک تساوی بدون گل داشته ایم. دلیلش بازی کردن با سیستم 9 کاذب مقابل لهستان نیست. فقط در محوطه جریمه با تعداد مناسب بازیکن حضور نداشتیم تا بتوانیم گل بزنیم. مدت هاست که تیم ما نتوانسته موقعیت گلزنی خوب ایجاد کند.

عدم وجود رهبری مناسب
این واقعا مرا به خنده می اندازد. قبل از جام جهانی هم ما این بحث ها را داشتیم. بعد هم قهرمان شدیم. شوانشتایگر، نویر و هوملس واقعا رهبران واقعی هستند. حالا ما یک تساوی بدون گل داشتیم و دوباره صحبت ها آغاز شده است. ما بازیکنانی داریم که مطمئنا نیاز رهبریمان را برطرف می کنند.

بازی با ایرلند
آن ها یکی از سورپرایز های این تورنمنت هستند. در بازی دوم آن ها انرژی و توانشان را نشان دادند. مستحق شکست اوکراین هم بودند. آن ها خطرناکند و بازیکنانی دارند که زیاد می دوند. در دفاع هم همه شان خوب هستند.

تغییر احتمالی در ترکیب
قبل از تورنمنت ما گفتیم این رقابتی است که با تیمی مختلف در آن حاضر می شویم. بازیکنانمان هم متفاوت هستند. مخصوصا در مرحله گروهی. ما با سیستم پاسکاری خودمان ادامه می دهیم و در یک سوم نهایی انتظار سرعت بیشتری دارم.کد خبر 9404
 
     
آی اسپورت
2016-06-18 05:22:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر