فهرست
اولین موضع‌گیری کریمی علیه کی‌روش: کسی نیست روی او نظارت کند؟
اولین موضع‌گیری کریمی علیه کی‌روش: کسی نیست روی او نظارت کند؟

اولین موضع‌گیری کریمی علیه کی‌روش: کسی نیست روی او نظارت کند؟

آی اسپورت - لگد به ساک پزشکی تیم ملی و قهر از اردوی تیم ملی قبل از سفر به استرالیا، دو تصویر نهایی کریمی در کنار برانکو و کی‌روش است. کریمی از کی‌روش و برانکو، جدایی تلخی داشت اما حامی هر دو آن‌ها باقی ماند. با این وجود، شماره هشت سابق پرسپولیس و تیم ملی حاضر نشده در ماجرای اخیر اختلاف کی‌روش و برانکو بی طرف بماند.

کریمی که مدتی قبل برانکو را بهترین مربی خارجی پس از انقلاب نامیده بود، به تسنیم گفت در اختلاف اخیر هم حق را به سرمربی پرسپولیس می‌دهد: «در این ماجرا حق با برانکو است. زمانی که تیم ملی بازی دارد و بازیکنان به اردو دعوت می‌شوند اولویت با تیم ملی است و همه باشگاه‌ها باید همکاری کنند اما حالا که تیم ملی در شهریورماه بازی دارد و تیم‌های لیگ برتری در آغاز فصل بدنسازی هستند باید به سرمربی‌های تیم‌ها حق داد که همه نفراتشان را در اختیار داشته باشند و البته که باید در این شرایط به ملی‌پوشان فشار کمتری وارد شود.»

او برای اولین بار، علیه کی‌روش موضع گرفته و از تاج خواسته نظارت جدی‌تری نسبت به این موضوع داشته باشد: «بازیکنان با باشگاه‌ها قرارداد دارند و برانکو نمی‌تواند با تیم ناقص در تمرینات کار تاکتیکی انجام دهد و در زمان مسابقات از ملی‌پوشان استفاده کند. یادم هست که اگر بازیکنی به تیم ملی دعوت می‌شد و از حضور در این تیم امتناع می‌کرد خط می‌خورد اما الآن شرایط به‌عکس شده است. واقعاً در اروپا هم همین‌گونه است؟ از تاج به‌عنوان رئیس فدراسیون انتظار دارم همان‌گونه که در پست‌های قبلی‌اش موفق و تأثیرگذار بوده در این مورد و سایر مسائل نظارت دقیق‌تری داشته باشد و با تغییرات اساسی در فدراسیون روند بهتری را برای فوتبال کشورمان رقم بزند. باشگاه‌ها میلیاردها هزینه می‌کنند و اگر نتیجه نگیرند غیر از سرمربی چه‌کسی پاسخگو است؟ شما به لژیونرها نگاه کنید، آیا آنها هم می‌توانند و اجازه دارند با تیم‌هایشان تمرین نکنند؟»

کی‌روش در سال‌های گذشته، رابطه خوبی با پرسپولیسی‌ها داشت اما ماجرای اخیر، باعث شده بخشی از طرفداران این تیم روبروی او قرار بگیرند.کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-06-18 05:52:53
نظر دهید

۴ نظر
4444 برزو 999999999
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۶
علی فک به این دلیل از کیروش انتقاد میکنه که نذاشت قبل جام ملتهای اسیا با پرواز فرست کلاس بره استرالیا.
آراز
يكشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۵۴
قلدر بازی لنگیا شروع شد ، متل این بچه های ننر و لوس اگه چیزی باب میلشون نباشه شروع می کنن به زر زر کردن
-
دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۵۰
خخخخخخ علی فک داداش فرشید فک
-
سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵، ۲۳:۳۵
این نظرش بد نیست...ولی معلومه ایشون هم دلسوز مملکت نیست....چون اینهمه اشتباه خرد ودرشت کیروش را حمایت کرد حالا که رسید ب خودشون انتقاد میکنه....معلومه تو هم ذوب در مافیای لنکی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر