فهرست
بابازاده به جای نجفی/ دروازه بانی با رباط پاره
بابازاده به جای نجفی/ دروازه بانی با رباط پاره

بابازاده به جای نجفی/ دروازه بانی با رباط پاره

آی اسپورت- اولین حاشیه استقلال منصوریان، جابجایی گلر سوم این تیم بود. امروز اعلام شد امیرحسین نجفی دیگر جایی در این تیم ندارد و قرار است عرشیا بابازاده، فرزند حمید بابازاده که مربی دروازه بان های استقلال در لیگ شانزدهم است جانشین او شود و دروازه بان سوم این تیم بعد از مهدی رحمتی و حسین حسینی. نجفی هم بلافاصله به طعنه روی اینستاگرامش نوشت:«خدایا شکرت که تو پارتی من هستی نه اینکه بابام پارتی باشه».
نجفی دروازه بانی است 20 ساله که در دو فصل اخیر دروازه بان سوم استقلال بوده، یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد و مبلغ قراردادش با آبی ها فقط یک میلیون تومان بوده است. بابازاده هم دقیقا 20 سال دارد. پس منصوریان نمی تواند با استدلال جوان تر شدن دروازه بان سوم تیمش دست به این جابجایی زده باشد.
از طرف دیگر نباید فراموش کرد که بابازاده یک پوئن مثبت نسبت به نجفی دارد؛ او مدتی را در یکی از تیمهای آمریکایی سپری کرده که قطعا تمریناتش با ایرانی ها خیلی فرق دارد. او ابتدا در دی انزا بازی می کرد و سپس راهی سن خوزه شد.
نکته منفی بابازاده هم این است که او به تازگی رباط صلیبی اش پاره شده و دقیقا بعد از این اتفاق و سپری کردن دوران نقاهت، استقلال را برای ادامه فوتبال انتخاب کرده است. او در آبان ماه 1394 مصاحبه کرد که 20 روز دیگر پایش را عمل کرده و نیاز به 6 ماه ریکاوری دارد و این یعنی او شاید هنوز هم شرایط درست و حسابی تمرین کردن را ندارد.
بابازاده فصل قبل در آستانه حضور در تیم امید استقلال بود و علی سامره رویش حساب کرده بود که راهی آمریکا شد.
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-06-18 07:28:46
نظر دهید
۱ نظر
Derrick Rose
شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۸
آه همین جووناس که داربی ٤ تا میخورن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر